Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У Знам’янці в закладах освіти стартує опалювальний сезон

10.10.2019

На сьогодні (10 жовтня) розпочато опалювальний сезон у  4 закладах дошкільної освіти (котли на твердому паливі)  м. Знам’янка. Таке повідомлення під час засідання виконавчого комітету зробила начальник відділу освіти Людмила Клименко. Нині непідключеними до опалення лишаються дитячі садочки № 2, 6, 7. 

Також вона додала, що з 15 жовтня відбудеться підключення всіх інших закладів освіти всіх сфер міста. Усі котельні, які опалюються природним газом, чекають погодження ПРАТ «Кіровоградгаз» на розпломбування приладів для початок опалювального сезону. Станом на 9 годину очікуваний дозвіл має прийти і буде розпочато виконання робіт.

Закуплено 740 тон твердого палива для всіх закладів освіти, де працюють відповідні котли та 44 тони пресованої деревини.

За матеріалами засідання Знам’янського міськвиконкому

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges