Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У Знам’янці підсумували результати голосування за проекти Громадського бюджету 2019-го року

13.11.2019

Днями у залі засідань міської ради відбулося підсумкове засідання Координаційної ради з впровадження та реалізації Громадського бюджету у Знам’янці на 2020-тий рік. 

Нагадаємо, що у період з 17 жовтня по 6 листопада тривав процес голосування за проекти,  таких було 4, а саме - Будівництво майданчика для вигулу та дресирування собак, Безкоштовна стерилізація домашніх тварин (котів та собак) для мешканців міста Знам`янки., Бібліоцентр, Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин.

 

 Голосування відбувалося  он-лайн (за допомогою системи https://znam-budget.e-dem.in.ua/_ ) та оф-лайн   -  в пунктах для голосуванні розташованих за адресами: вул. Маяковського, 40, приміщення бібліотеки;  вул. Олени Теліги, 10, приміщення бібліотеки; вул. Михайла Грушевського, 19, приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Члени Координаційної ради звели разом результати  голосування, де  найбільшу кількість голосів серед малих проектів  отримали проекти «Бібліоцентр» - вартість проекту 50 тис. грн., «Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин» - 95 тис. 200 грн. Проекти-переможці мають бути включені до фінансування Бюджету - 2020 м. Знам’янка та винесені на розгляд найближчої чергової сесії міської ради.

Додамо, що впровадження Громадського бюджету у Знам’янці відбувається вже другий рік поспіль.

Проекти ГБ 2018 року на сьогодні реалізовано частково. Так Облаштування майданчика для сміття  та Гумове покриття спортивного майданчика не завершено, а проект Облаштування нової системи освітлення у сквері (освітлення) та зони Wi-Fi не розпочато.

Нагадаємо, що Громадський бюджет -  це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, результати якого мають пряму дію, незалежно від волі чиновників та депутатів. Втіленням проектів, які набрали найбільшу підтримку громади міста, займаються управління та відділи міської ради.
 

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges