Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Серед пожежно-рятувальних підрозділів Кіровоградщини кращий знам’янський

13.11.2019

Щороку, згідно із вимогами розпорядчих документів ДСНС України, серед пожежно-рятувальних підрозділів Кіровоградщини проведено огляд-конкурс на кращу організацію служби. 

Підрозділи Кіровоградщини змагались за звання найкращого у організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служби. Комісія фахівців Управління ДСНС в області здійснювала перевірки службової документації, умов несення служби особовим складом, стан матеріально-технічного забезпечення, знання особовим складом своїх службових обов’язків, техніку безпеки праці тощо. Загалом, усі напрямки службової діяльності підрозділу – реагування на надзвичайні ситуації, робота з персоналом, ресурсне забезпечення тощо – ретельно перевірено відповідно до встановлених критеріїв.

 

Даний огляд-конкурс не лише дозволив визначити найкращий в усіх відношеннях підрозділ, але й виявити недоліки та, що головне – сприяти усуненню усіх «мінусів» у організації служби та недопущенню їх у майбутньому.

Наразі за результатами конкурсу визначено трьох переможців: I-ше місце виборола 18-та Державна пожежно-рятувальна частина м. Знам’янка, II-ге – 32-га ДПРЧ смт Петрове та III-тє – 27-ма ДПРЧ смт Новгородка.

 https://kr.dsns.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges