Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У Знам’янці сьогодні відкриється світлина Святого Миколая

2.12.2019

У  понеділок, 2 грудня 2019 року о 16.00 у презентаційній кімнаті на першому поверсі міського Палацу культури відкривається тимчасова світлиця Святого Миколая. 

Розповідає про ідею начальник відділу культуи та туризму Світлана Бабаєва: «Світлиця Святого Миколая – це велика кімната, яка оформлена в новорічному стилі, де помічники Святого Миколая організовуватимуть діткам різного віку дозвілля. Серед наших ідей – мультляндія, танці-зігріванці, майстер-класи, святкова фотозона, ігри та веселощі, а ще скринька Святого Миколая, де діти можуть лишити написаного листа.

Ми чекаємо на діток міста 2 грудня о 16 годині, 5 грудня – о 14 годині, 10 грудня – о 16 годині, 12 грудня – о 14:30, і 18 грудня о 16 годині особисто  на зустріч зі Святим Миколаєм.

Також запрошуємо творчих волонтерів різного віку до приємної роботи.»

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges