Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

497 проявів корупції серед можновладців різних рівнів блокувала СБУ у 2019 році

14.01.2020

Співробітники Служби безпеки України за рік блокували 497 проявів корупції серед можновладців різних рівнів: від органів муніципальної та державної влади до правоохоронних і військових структур. Загальна сума неправомірної вигоди, яку вимагали корупціонери становить понад 65 мільйонів гривень, а виявлені збитки держави і територіальних громад – більше ніж 1 мільярд 400 мільйонів гривень. 

Про ці та інші підсумки роботи за 2019 рік звітував підрозділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ 13 січня, у день свого професійного свята. Наприклад, співробітники Служби викрили на зловживаннях низку високопосадовців державних органів. Так, хабар за працевлаштування вимагав заступник Голови Державної архівної служби України.

Керівник підрозділу Міністерства енергетики та вугільної промисловості вимагав від підлеглого гроші за приховування інформації про виявлені під час е-декларування порушення.

Погорів на корупційних зловживаннях заступник Голови Держагенства водних ресурсів. Без винагороди посадовець відмовлявся погоджувати технічну документацію та укладати договір із комерційною структурою на проведення меліорації Бучанського водосховища.

Вимагав майже 250 тисяч гривень неправомірної вигоди заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації Полтавщини. Саме стільки коштував його підпис на актах прийому робіт із ремонту приміщень судів.

Спільно з колегами з інших правоохоронних відомств та іноземними партнерами співробітники Служби провели спецоперацію із протидії міжнародному угрупованню контрабандистів цигарок. Була вилучена рекордна для нашої країни партія контрафакту на 120 мільйонів гривень. А практика міжнародного співробітництва такого рівня була першою як для України, так і для Євросоюзу.

Цього року СБУ попередила 94 факти контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Служба також блокувала контрабанду героїну до ЄС на 10 мільйонів євро.

Важливим напрямом діяльності Служби безпеки є протидія організованій злочинності. Протягом 2019 року за цією кваліфікацією розпочато 530 справ, про підозру оголошено 738 особам.

https://ssu.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges