Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка змінили свій юридичний статус

15.01.2020

Як повідомила перший заступник міського голови Знам’янської міської ради Валентина Загородня, від 14 січня 2020-го року зареєстровано нову установу Комунальне некомерційне підприємство "Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка». 

Нагадуємо відповідне рішення було прийняте на підставі рішення міської ради -

https://znam.gov.ua/visimdesyat-druha-sesiya-znam-yanskoyi-miskoyi-rady-somoho-sklykannya-1577970763/ (Рішення міської ради від 24 грудня 2019 року № 2281 "Про утворення комунального некомерційного підприємства "Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради шляхом перетворення комунального закладу "Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка" та затвердження його Статуту")

  • Наступним кроком у роботі підприємства стане укладання договорів з національною службою здоров’я, замовляти ліцензії, це все має бути зроблено до 1 квітня 2020 року. Цього тижня буде оголошено конкурс на посаду директора медзакладу, на сьогодні виконуюча обов’язки директора – Вікторія Володимирівна Сільман, - додала Валентина Загородня.

Розмовляла Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges