Змінено графік руху автобусів у Знам’янці
1.04.2020
Рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 30 березня № 78 "Про затвердження розкладу руху автобусів на міських автобусних маршрутах загального" користування м. Знам’янка на період дії карантину затверджено новий графік руху міських автобусів на маршрутах загального користування на час КАРАНТИНУ!
Розклад руху автобусів на міських автобусних маршрутах загального користування
м. Знам’янка на період дії карантину
№ маршруту руту |
Назва маршруту (початковий – кінцевий пункт) |
1,2,3,4,5 дні тижня |
|
6,7 дні тижня |
||||||||
Час відправлення з початкового пункту |
Час відправлення з кінцевого пункту |
Кількість оборотних рейсів |
|
Час відправлення з початкового пункту |
Час відправлення з кінцевого пункту |
Кількість оборотних рейсів |
||||||
2
|
Готель - мікрорайон Південний
|
06:42 07.42 08:42 10:42 12:42
|
07:15 08:15 09:15 11:15 13:15
|
5 |
|
у суботу |
4
|
|||||
07.42 08:42 10:42 12:42 |
08:15 09:15 11:15 13:15 |
|||||||||||
у неділю рейси не виконуються |
||||||||||||
4 |
Готель – Обласна бальнеологічна лікарня |
07:50 09:50 11:50 14:50 20:20 |
08:25 10:25 12:25 15:25 20:40 |
5 |
|
07:50 09:50 11:50 14:50 20:20 |
08:25 10:25 12:25 15:25 20:40 |
5 |
||||
4 А |
Готель - Петрове |
06:20 06:50 07:20 17:30 |
06:45 07:15 07:45 17:50 |
4 |
|
07:20 17:30 |
06:45 17:50 |
2 |
||||
5 |
Готель – вул. Комарова |
07:00 08:00 10:00 12:00 14:00 17:10 18:10
|
07:30 08:30 10:30 12:30 14:30 17:40 18:40
|
7 |
|
07:00 08:00 10:00 12:00 14:00 17:10 18:10
|
07:30 08:30 10:30 12:30 14:30 17:40 18:40
|
7 |
||||
6 А |
Залізничний вокзал – смт. Знам’янка Друга (до комбікормового) |
06:00 07:10 08:00 08:20 11:40 13:00 14:20 16:20 17:00 18:00 19:10 20:20 |
06:30 07:40 08:45 09:00 12:20 13:35 15:00 17:00 17:40 18:40 19:40 20:50 |
12 |
|
07:10 08:00 08:20 11:40 13:00 14:20 16:20 17:00 18:00 20:20 |
07:40 08:45 09:00 12:20 13:35 15:00 17:00 17:40 18:40 20:50 |
10
|
||||
6 В |
Залізничний вокзал – смт. Знам’янка Друга (до ЗШ №7) |
06:45
|
07:20
|
1 |
|
- |
- |
|
||||
№ маршруту руту |
Назва маршруту (початковий – кінцевий пункт) |
1,2,3,4,5 дні тижня |
|
6,7 дні тижня |
|||||||
Час відправлення з початкового пункту |
Час відправлення з кінцевого пункту |
Кількість оборотних рейсів |
|
Час відправлення з початкового пункту |
Час відправлення з кінцевого пункту |
Кількість оборотних рейсів |
|||||
6 Б |
Залізничний вокзал – смт. Знам’янка Друга (до Польової) |
06:30 07:50 08:50 10:05 12:05 15:00 17:20
|
07:10 08:20 09:20 10:30 12:30 15:30 17:45 |
7 |
|
07:50 08:50 10:05 12:05 15:00 17:20
|
08:20 09:20 10:30 12:30 15:30 17:45 |
6 |
|||
Примітка: жирним шрифтом виділені пільгові рейси
За матеріалми - https://znam.gov.ua/news/1585737920/
Коментарі
- Коментарі не знайдено
Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість