Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Більше 100 ФОПів Знам'янщини звернулися по допомогу по частковому безробіттю

2.07.2020

Однією із соціальних гарантій для роботодавців малого та середнього бізнесу у період карантину є програма надання допомоги по частковому безробіттю. Вона, насамперед, покликана зберегти робочі місця, а надалі – стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів. Зазначена програма набирає обертів й на Кіровоградщині. 

Першим на Знам'янщині допомогу по частковому безробіттю отримав ФОП Олійник В.В., діяльність якого пов'язана з роздрібною торгівлею уживаними товарами в магазинах.

«На сьогодні я є членом ГО «Знам'янська міська Спілка підприємців». На одному із засідань громадської організації ми розглянули питання надання роботодавцям малого та середнього бізнесу допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Члени громадської організації одноголосно вирішили проводити з представниками бізнесу інформаційну роботу щодо такої фінансової підтримки», повідомив Володимир Олійник.

За словами громадського діяча, державна фінансова підтримка малого та середнього бізнесу у період карантину, допоможе роботодавцям покрити витрати на виплату заробітної плати робітникам, яким було скорочено робочий час, тим самим зберегти робочі місця, виробництво, а надалі – стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів.

Станом на 01 липня 2020 року до Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості звернулося 120 фізичних осіб-підприємців для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Обласним центром зайнятості вже прийнято 48 позитивних рішень про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. З них 5 рішень відносно тих роботодавців, які використовують найману працю. У результаті  цього 23 найманих працівника, які тимчасово залишилися без роботи у період карантину, найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю.

Нагадаємо, що віднедавна допомога з часткового безробіття на період карантину виплачується й фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами.

 Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges