Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Оперативна інформація про захворюваність на коронавірус на Кіровоградщині

3.07.2020

На Кіровоградщині зафіксували ще три нових випадки захворювання на коронавірус: два в Кропивницькому та один у с. Черняхівка Кропивницького району.

Одужали від коронавірусу дві жінки з обласного центру. 


Уряд схвалив законопроект, яким пропонується посилити адміністративну відповідальність власників громадських установ і закладів, а також маршруток за недотримання маскового режиму відвідувачами й пасажирами. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Міністр юстиції наголосив на необхідності встановлення адміністративної відповідальності за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, та встановлення відповідальності для підприємств, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, а саме, здійснили пропуск, допуск особи в громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту або не вжили заходів щодо перебування особи в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

При цьому штрафи для фізичних осіб будуть істотно зменшені. Законопроєктом передбачено штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 170 - 255 грн.

Для юридичних осіб суми штрафів за недотримання маскового режиму будуть збільшені та становитимуть від 200 до 300 НМДГ (від 3 400 грн до 5 100 грн).

Відзначимо, нові штрафи застосовуватимуться після приняття відповідного закону та набуття ним чинності. Наразі це тільки законопроект.

 Джерела - Кыровоградська ОДА, Мін'юст

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges