Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Міський голова Володимир Сокирко бере участь  у XVІ Українському муніципальному форумі

28.07.2021

 

27-29 липня В Одесі проходить XVІ Український муніципальний форум, який продовжує багаторічну традицію Асоціації міст України збирати прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування. Кіровоградщину на Форумі представляє делегація з 20 голів громад- членів асоціації міст України в області. 

Робота  форуму розпочалася Днем місцевої демократії та відкритого врядування.

«Відкрите врядування - не просто гарні слова. Це - принципи роботи місцевої влади. Муніци алітети, які обрали цей шлях, мають підтримку та довіру громад. І це підтверджують результати останніх місцевих виборів», - наголосив голова АМУ Віталій Кличко і зазначив, що Київ, як лідер у відкритому врядуванні, готовий ділитися своїми напрацюваннями як у сфері «смарт сіті», так і в інших напрямках міського управління, електронної демократії, надання сервісів мешканцям міста.

 У перший день Форуму міський голова Кропивницького Андрій Райкович та міський голова Маловисківської громади Юрій Гульдас взяли участь  засіданні Правління АМУ. Голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко на засіданні Правління поінформував, що до Асоціації міст України вступило 45 нових членів.

«Кількість членів АМУ збільшилася до 941 громади. Цей результат означає, що наша позиція звучить і звучатиме ще потужніше», - зазначив Віталій Кличко.

Підсумував роботу першого дня Форуму Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Він, подякувавши головам громад та спікерам,  поінформував, що попереду ще два цікавих насичених  дні, на яких обговорюватиметься важливі для місцевого самоврядування питання.

 Сьогодні, 28 липня, на учасників Форуму чекає дискусії про ціни на тепло і газ, енергозберження, енергоефективність, енергомодернізація, а завтра – День діалогу з владою, в якому візьме участь спікер Парламенту Дмитро Разумков.

  • Форум ще триває другий день. Розглядаємо питання енергоефективності. Гарячі дискусії з Кабміном стосовно цінової політики. Також в кінці жовтня 2021 року будуть нові проекти з енергоефективності для малих громад. Потрібно встигнути і нашій громаді Знам’янки взяти участь, - прокоментував міський голова Знам’янки Володимир Сокирко.

Загалом на Форумі зібралося понад 500 учасників: голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі, представники експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України. Серед гостей– Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, Голова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов.

 Оксана Войчишина

Валентина Остапчук

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges