Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Знам'янські школярі серед кращих у вивченні французької

21.03.2017

Традиційно школярі НВК «Знам`янська ЗШ І-ІІІ ст. №3-гімназія» є учасниками Всеукраїнського конкурсу знавців французької мови «Галлус». Ось і цього року 42 учні 3-11 класів позмагалися за звання кращого знавця Франції, її мови, культури, історії. 

 Отже, за результатами конкурсу,  двоє учнів отримали золоті сертифікати, один – срібний та ще четверо – бронзові, решта – учасники. До документів, що засвідчують участь дітей у конкурсі, організатори додали також комплекти призів та подарунків (І місце – еко-сумка «Paris», ІІ та ІІІ місця – гравюра та розмальовка «Чарівний світ», закладка «Gallus», такі ж закладки отримали всі діти).


Координатор конкурсу, вчитель французької мови Світлана Марчук зазначає: «Наш навчальний заклад – єдиний у Кіровоградській області, який взяв участь у цьому інтелектуальному змаганні, за що отримав сертифікат зі словами подяки від голови оргкомітету «Галлуса», кандидата філологічних наук, доцента Донбаського державного педагогічного університету С.А. Матвєєвої». Бажаємо нашим призерам Хоменко Діані, Білому Владиславу (6-Б клас), Хлєбас Анні (11-Б клас), Толкущій Катерині, Тіщенко Тетяні (6-А клас), Хайнаковій Софії, Гой Дмитру (6-Б клас) та усім учням успіхів наступного року та сподіваємося, що участь у цьому конкурсі збагатила їх новими знаннями про одну з найуспішніших країн Європи!"


 


Про свої враження від участі у конкурсі ділиться володарка золотого сертифікату Діана Хоменко:" Вже не перший рік я беру участь у схожих змаганнях зі знань французької мови. Мені приємно, що я стала серед дітей, хто найкраще впорався із завданнями. Дякую вчителям Наталії Василенко та Світлані Марчук за великий їх внесок  у ці перемоги школярів теж!"


Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges