Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Пацієнти без терміна лікування...

10.04.2017

До редакції KOMORA.INFO звернулись пацієнти терапевтичного відділення Знам'янської ЦРЛ. Вони скаржились на сусідів по палатах, які не просто нетактовно себе поводили, а нецензурною лексикою і вдень, і вночі зверталися  і до них, і до медперсоналу відділення. У чому ж проблема? 

Як запевнив нас один із хворих, Микола Іванович:"Щоранку нездорова, як я розумію, на  голову жінка, яка є пацієнткою відділення терапії вже протягом останніх кількох місяців, не просто не тактовно, а у грубій формі звертається до всіх, хто трапляється на її шляху. Це не можливо терпіти ні здоровим, ні хворим. І скільки вона так "буде лікуватись" ?"

У зв'язку з реорганізацією Центральної районної лікарні за останній час відбулись зміни у структурі її відділень і тепер терапевтичне відділення об'єднане разом  з колишнім неврологічним, а це значить, що всі пацієнти тепер разом - обох названих профілів. Втім, як зазвичай буває, у лікарнях лікуються різні люди і з різними діагнозами. Є і ті, хто потребує серйозного медичного обстеження та лікування окремого профілю, наприклад, тяжкі хворі після інсультів.

Як нам прокоментувала завідуюча відділенням терапії Надія Старостенко:"У нашому відділенні вже тривалий час (проживає у лікувальних закладах району понад 4 роки)  просто живе громадянка Альона Цуркан. Вона не має ніяких документів особи, була доставлена до нас із залізничного вокзалу з травмою голови. Щодня ми її кормимо, одягаємо, а вже і терпимо... Ми знайшли її рідних у Одеській області (поліція свідчить, що вона тривалий час перебувала у розшуку),  але вони не поспішають її забирати. Ця жінка потребує серйозного лікування за психіатричним профілем, вона у нас перебуває у окремій палаті, адже знаходитись з нею інші хворі просто не можуть, через її неадекватну поведінку. Виписати таку особу з нашого відділення ми, як лікарі, теж не можемо - це передбачає кримінальну відповідальність."

Ще одним таким довготривалим пацієнтом терапії є Євгеній Огороднік. Він теж має серйозні проблеми з документами і тому не може за законом лишити стіни медичного закладу та він і не збирається це робити, адже протягом тривалого часу не вирішується питання з паспортом  цього чоловіка.

За статистикою 2016 року таких пацієнтів, які за різних життєвих обставин потрапили до терапії було ще четверо, зараз лишилось двоє... Тобто, на питання Миколи Івановича чи довго такі люди будуть "сусідами" по палатах та коридорах відповісти не зможе ні лікар, ні поліція, ні родичі таких пацієнтів, ні вони самі тим паче!

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges