Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Іван Чернявський:"Все за рецептом і шматочок любові"

15.04.2017

Сьогодні у кожній оселі пахне свіжими пасками, дбайливі господині з турботою та ніжністю готуються до Великодня, а є ті, хто професійно вміє виготовляти не тільки смаколики, а й  кондитерські шедеври - це професійні кухарі. 

Днями учні ДНЗ Знам'янський професійний ліцей повернулись з обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  професії "Кондитер".  Їх було троє, учнів випускного 4 курсу  - Вікторія Горіна (5 місце), Іван Чернявський ( 1 місце) та Владислав Єрмолов (1 місце).

Про те, як юних кондитерам вдалося здивувати членів журі, вони розповіли читачам KOMORA.INFO.

Усі учасники представляли роботи з оздоблення тортів великодньої тематики, це дуже складна і витончена робота. За три години кожен конкурсант представив шедевр кондитерської майстерності, у кожного була своя "фішка". Так, Іван Чернявський влаштував міні-майстер-клас із виготовлення карамелі, а Владислав - вишукані і витончені малюнки з шоколаду, Вікторія  -  майстер виготовлення фігурок з мастики. Як говорить майстер виробничого навчання профліцею Наталія Гетьманець :"Всі роботи конкурсантів відрізнялись своєю складністю і це не могли не помітити журі. Використовувались сучасні технології кондитерської майстерності, такі як дзеркальна глазурь, темперирований шоколад, вершковий крем."

Своїми враженнями ділиться переможець конкурсу Влад Єрмолов: "Окрім витончених шедеврів з шоколаду, які я обожнюю робити, ми мали ще і теоретичний конкурс, де відповідали на тестові питання зі знань кондитерської майстерності. У нас були дуже гідні конкуренти, але ми добре проявили себе і показали клас."


Про витончені прийоми створення карамелі нам розповів і Іван Чернявський:"Карамель - то ціла наука, її треба вміти варити, адже навіть, коли Ви її зварили за стандартами, якщо гарно і швидко її не витягнете - буде цукерка-іриска(посміхається). До всього у кулінарії треба не тільки гарний рецепт, а й додавати шматочок любові."


За декілька тижнів переможці обласного конкурсу фахової майстерності у професії "Кондитер" представлятимуть свої вміння на Всеукраїнському конкурсі у місті Рівне. Видання KOMORA.INFO бажає нашим землякам успіхів і чергових перемог!

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges