Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

І ЯК ВАМ ЇЗДИТЬСЯ ЗА 5 ГРН.? ДУМКИ ГРОМАДИ

22.04.2017

KOMORA.INFO  продовжує вивчати думку знам’янчан щодо підвищення цін за проїзд. Говорить Світлана:


«Мене особисто обурив той факт, що вчора у сесійній залі були присутні мешканці міста і висловлювали свою думку,  до громади не прислуховуються. Тож, від сьогодні проїзд 5грн.! Мене це не влаштовує, тому що моя дитина вчиться у ЗШ № 3 і їй щодня треба витрачати 10 грн. на проїзд 5днів в тиждень і виходить, що 200 грн. в місяць!!! А якщо їхати вдвох, то це 400 грн.,  а це немало! Сьогодні я їхала в автобусі, але заплатила 4 грн. і сказала, що більше не маю коштів на проїзд, відмовляючись платити більше.  Кондуктор розпочала сварку і криком  сказала  про те, що вона з водієм мене висадить... В мене питання: чому в автобусі немає ніяких документів (розпорядження) щодо підвищення ціни? Також  я сказала кондуктору, що влаштовую страйк: не буду платити 5грн.! Вони ж вчора влаштували страйк і люди не могли повертатись додому транспортом! На що отримала відповідь від кондуктора:  "Ми не винні! Виходьте з автобуса і страйкуйте!". Якби всі пасажири відмовлялись платити 5 грн., а платили тільки 4 грн., почали страйкувати в автобусі, що тоді було б?? А ми боїмося!!! 5 грн., так 5 грн., а завтра скажуть 10 грн. і ми будемо платити!!! Чому так????».


 

Говорить знам’янчанин Віталій:


« Конче потрібно зруйнувати монополію на пасажирські перевезення: запросити Олександрійських та Кропивницьких перевізників до співпраці. Нехай  громадськість підтримає таку ідею. Щодо мера міста, то йому не потрібно тримати це «місце» тільки для Постики. Люди повинні оголосити бойкот транспорту і принаймні тиждень не користуватися автобусами!  Це треба зробити для того, щоб монополіст почав відчувати збитки і задумуватися про те, що йому не слід диктувати свої правила!»


Оксана Войчишина, Ольга Полякова, Наталка Хандусенко 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges