Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Визначено кращого державного службовця Знам'янської РДА у 2017 році

Днями у Знам'янській РДА відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії "Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2017 році". Для проведення конкурсу були визначені номінації: "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст". 

Учасники конкурсу виконали тестові завдання в частині знання Конституції України та законодавства України про державну службу, а також оцінювалося володіння учасниками конкурсу сучасними комп’ютерними технологіями.

За підсумками І туру конкурсу у номінації "Кращий керівник" переможцем стала  ШТЕФАН Олена Миколаївна, заступник начальника управління, начальник відділу організації сільськогосподарського виробництва та економічного аналізу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. У номінації "Кращий спеціаліст" – ЛІСОВЕНКО Аліна Вікторівна, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges