Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

У приміщеннях Знам’янської міської лікарні не витримується температурний режим

25.01.2021

За оперативною інформацією районних і міських управлінь та відділів Держпродспоживслужби Кіровоградщини протягом минулого тижня у 7 закладах дошкільної освіти та 3 лікувально-профілактичних закладах області було зафіксовано порушення повітряно-теплового режиму.

Зокрема, в терапевтичному та хірургічному стаціонарі Світловодської центральної районної лікарні фактична температура повітря становила +13-21ᵒС за нормативної від +20-25ᵒС; у Центрі первинної медико-санітарної допомоги м. Світловодськ зафіксована температура повітря у приміщеннях закладу +10-12ᵒС за нормативної +20ᵒС. В 6 ДНЗ м. Світловодськ (ДНЗ №№7, 12, 18, 21, 23, 25) фактична температура в групових осередках становила +15-18ᵒС за необхідних +19-23ᵒС. Причиною цього стало погіршення погодних умов та низька температура теплоносія централізованого опалення від котельні №3 СП ТОВ «Світловодськпобут».

У зв’язку з невідповідністю температури повітря в приміщеннях дошкільних навчальних закладів використовувалися електрообігрівачі, в закладах охорони здоров’я окрім використання електричних обігрівачів пацієнтам надали додаткові теплі ковдри. Про ситуацію поінформовано Світловодський міськвиконком, однак наразі відповідь щодо вжитих заходів з покращення теплопостачання зазначених об’єктів не надходила.

Невирішеним залишається питання приведення до вимог чинного законодавства параметрів мікроклімату в приміщеннях Знам’янської міської лікарні ім. А.В. Лисенка. Там у приймальному, фізіотерапевтичному, рентгенологічному, інфекційному відділеннях зафіксована температура повітря +18-19ᵒС за нормативної +20-25ᵒС.

У м.Кропивницький порушення температурного режиму зафіксовано в ДНЗ №31. Причиною стало проведення ремонтних робіт в підвальних приміщеннях закладу та низька температура теплоносія. Фактична температура повітря в ДНЗ становила +18ᵒС за необхідних +19-23ᵒС.

З 25 січня до навчального процесу повертаються учні загальноосвітніх закладів, отож моніторинг повітряно-теплового режиму продовжується. Зазначимо, що в умовах підвищеного рівня захворюваності у зв’язку з пандемією коронавірусу забезпечення належного повітряно-теплового режиму в осередках перебування дітей та дорослих є важливим фактором для збереження здоров’я та недопущення поширенню інфекційних хвороб.

Джерело: http://kr.consumer.gov.ua/


Читайте також: Правоохоронці Кіровоградщини встановили та затримали підозрюваного, причетного до загибелі директор гранітного кар’єра

Коронавірус на Кіровоградщині станом на 25 січня: 3 захворіли, 43 одужали, 0 летальних випадків

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання “Заслужений працівник транспорту України” знам’янчанину Сергію Міснику

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges