Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

МАЛЕНЬКА ЗІРОЧКА КІНО

05.09.2017

Наше видання вже говорило про успіх фільму  «Стрикозунчик» на міжнародному фестиваль (посилання).  Спеціально для читачів komora.info ексклюзивне інтерв’ю з головною  акторкою Марією Крук (володаркою диплому першого ступеню за кращу головну дитячу роль).

Марії -  сім рочків, і свою кар’єру у кіно вона розпочала лише рік тому, але вже має нагороди за свою нелегку працю. Марія та її мама Ольга Крук розповіли журналістам нашого видання про захоплення дівчинки:

 • Машо, чи складно тобі було зніматися у кіно?
 • Не дуже складно, але іноді, якщо зйомки тривають цілий день, то стає тяжко. Я була готова до цього і тренувалася довгий час: вчила слова, тренувала дикцію та емоції. Допомагала мені у цьому режисерка нашого фільму Валентина Силіна. Іноді ми робили це по телефону.
 • Що зіграти найскладніше? Яку емоцію чи сцену?
 • Для мене було надскладним завданням заплакати.  У той момент мені треба було подумати про щось погане, а оскільки я переважно у доброму гуморі, то не завжди виходить.
 • Що зі сцен фільму тобі сподобалося грати?
 • Для мене дуже позитивними стали сцени, коли я «проводила» урок для своїх іграшок. Здавалося, що це дуже смішно і я ніяк не могла налаштуватися. Загалом, під час зйомок у нас булобагато комічних ситуацій. Наприклад, мені треба було приготувати сніданок своєму татові: свіжі огірки та варені яйця, а я весь час сама все з’їдала і організаторам зйомок доводилося весь час поповнювати продукти на тарілці.
 • Яка була твояперша роль у кіно?
 • Восени зіграла коротеньку роль у кіно «Просто людина». А потім, навесні мене запросили грати вже головну. Мій дебют був коротким, я просто грала дівчинку, яка їла та сказала декілька фраз. Тоді я була ще не такою серйозною, і постійно бавилася на знімальному майданчику. Режисерка навіть засумнівалася чи вийде в неї мене знімати. А от до другої ролі я вже підійшла серйозніше, і в мене все вийшло.
 • Які плани надалі у кіно?
 • На мене восеничекає новий проект – фільм про війну. Я надзвичайно була рада, коли отримала перемогу у фестивалі. Я знаю, що мені у цьому допомагали усією командою фільму, моя мама, мій тато та режисерка.

Марія – надзвичайно талановита дівчинка. Окрім зйомок у фільмах, вона вже три роки займається танцями та снукером. Нехай її нове захоплення подарує  ще багато перемог.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges