Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

СИТУЦІЯ ЗІ СТВОРЕННЯМ ОСББ У М. ЗНАМ’ЯНКА

Відповідно до Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», багатоповерхівки  нашого міста повинні були створити ОСББ. Журналісти нашого видання поцікавилися, яка ситуація із  цим процесом.

Спілкуємося із головним спеціалістом відділу містобудування та   архітектури ЖКГ Інною Токарь: « На сьогоднішній день у м. Знам’янка створено 68 ОСББ, в які входять 70-т будинків.  Всього  на території міста налічується 153  багатоповерхівки. Є й ті, які ще не визначилися у тому чи створювати їм об’єднання співвласників чи призначати управитилем КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг», як це зробили інші (36 будинків). Зазначене підприємство буде надавати такі ж самі послуги, як і надавало до його створення ЖКГ. З тими будинками, які ще не визначилися у тому, що робити далі, то для них буде оголошено конкурс КП, які можуть обслуговувати їх. Наразі, готується необхідна документація.»

Нагадуємо, що відповідно до згаданого закону  якщо до 1 липня 2016 року в багатоквартирному будинку не буде створено ОСББ, і не буде прийнято рішення про іншу форму управління (самими співвласниками чи обраним ними управителем), то управління таким будинком здійснюватиме управитель, якого обере орган місцевого самоврядування.

Це, звісно, не позбавляє співвласників права з часом відмовитися від такого управителя (згідно з законом, договір з управителем укладається лише на один рік, із можливою пролонгацією), однак якийсь час пожити із ним доведеться.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges