інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Визначилися всі півфіналісти Кубка Коржа

12.06.2018

Відбулися останні два матчі групового етапу розіграшу Кубка пам’яті Сергія Коржа сезону 2018 року.

У Цибулевому місцева «Нива» приймала «Хлібодар». Гостей в цьому матчі задовольняла нічия і вони її досягли, двічі відіграючи по ходу зустрічі. У середині першого тайму матчу команди обмінялися забитими м’ячами – обидва м’ячі на рахунку гравців «Ниви» – один в чужі ворота, другий – у власні. За чотири хвилини до завершення першої половини зустрічі Сергій Білоголовий вивів вперед «Ниву». Цибулівська команда не зуміла втримати перемогу – на 75-ій хвилині рахунок зрівняв Микита Стороженко – 2:2.

«Нива» (Цибулеве) – «Хлібодар» (Суботці) – 2:2 (2:1) (Жуган Р., 22; Білоголовий, 41 – ?, 25 (авт.); Стороженко, 75)
«Нива»: Головатенко, Грабовський, Жуган Р., Русін В., Герасимчук, Шолька (Нагуляк, 83), Філінський, Єльник О., Аніцой (Шапошник, 70), Москаленко В., Білоголовий (Назарко І., 79)
«Хлібрдар»: Москаленко М., Попов, Колюка, Стороженко, Васільцов, Семчук, Кравченко, Грузин, Шевчук (Матвієвський, 33), Тарасенко, Степаненко
Попередження: Нагуляк, 84 – Васільцов, 41; Семчук, 68.

У групі «А» в Трепівці богданівський «Буревісник» протистояв «Маяку». У першому таймі зустрічі глядачі побачили лише один забитий мяч – відзначився Євген Наводничий. Наприкінці тайму господарі мали стовідсоткову можливість зрівняти рахунок, але Дмитро Базака вибив мяч з лінії власних воріт. А от після перерви перевага богданівської команди значно зросла. У ворота «Маяка» влетіло три м’ячі.

«Маяк» (Трепівка) – «Буревісник» (Богданівка) – 0:4 (0:1) (Наводничий, 33; Зайцев, 65; Костін, 72; Завальнюк, 90+2)
«Маяк»: Аненко, Михайлов, Назаренко, Червоний А., Самсоненко, Калуєр Віт., Калуєр Вал., Літвінчук, Бейбутян, Матвієвський М., Червоний Г.,
На заміни виходили: Гнатенко, Кошеленко, Криворіг Б.
«Буревісник»: Розумяк, Яровий, Паламарчук, Галуха, Статінов (Довженко Б., 75), Бандурка (Костін, 6), Пугач К. (Завальнюк, 73), Базака (Семенюк, 70), Зайцев, Наводничий (Івко, 65), Постільняк (Шевцов, 70)
Попередження: Матвієвський М., 58.

23 та 30 червня відбудуться півфінальні матчі. «Нива» зіграє з «Буревісником», а «Колос» – з «Хлібодаром». Перші матчі пройдуть у Цибулевому та Дмитрівці. Фінальний матч заплановано провести 24 серпня 2018 року.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко