Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

ЯК ПОВЕРНУТИ НЕЯКІСНІ ЛІКИ ДО АПТЕКИ І ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ У НАШОМУ МІСТІ?

11.01.2019

З 1 січня 2019 року набув  чинності Закон України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який  гарантує  вимоги споживача до ліків та їх повернення до аптек.

У Міністерстві охорони здоров’я пояснили, яким саме буде цей процес:

«Повертати можна лише лікарські засоби та медичні вироби неналежної якості. Для цього необхідно пред’явити розрахунковий документ на їхнє придбання. В такому випадку споживач має право просити повернути сплачені за ліки гроші або замінити препарат на аналогічний. Факт неналежної якості підтверджується документами: висновок щодо якості лікарських засобів, виданий підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією; розпорядження Держлікслужби щодо заборони обігу лікарського засобу.»

 Наші журналісти поспілкувалися з фармацевтами мережі аптек «Руан», які знаходяться у трьох мікрорайонах нашого міста про можливість повернення ліків і отримали відповідь:

«На сьогоднішні розпоряджень про можливість повернення ліків до наших аптек від керівництва не надходило. Покупців, які б бажали таке зробити теж не було».

Разом з тим у МОЗ наголошують наступне:

«Щоби убезпечити себе і не придбати неякісні ліки, запрошуємо перевіряти сайт Держлікслужби  (http://portal.diklz.gov.ua/PublicSite/QLA/DocList.aspx ) та переконатися, що препарати, які ви придбали, не заборонені. Також нагадуємо, що на вимогу покупця аптеки  мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника.»

 Ольга Полякова, за матеріалами МОЗ

 Фото з відкритих джерел 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges