Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці визначились учні-переможці олімпіади з біології

3.12.2019

Вітаємо переможців II (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

1 грудня 2019 року на базі Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ (міський) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якій взяли участь 40 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста. 


За рішенням журі переможцями стали:
8 клас

  І місце - Алєксєєва Лада, учениця Знам’янської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Шевченка (вчитель  Шевченко О.Ю.);
ІІ місце - Помазов Єгор, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, (вчитель Лядська М.В.);
ІІ місце - Пояркова Дарія, учениця навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- ліцей» (учитель Панкевич В.І.);
ІІІ місце - Кожухарь Надія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6  (вчитель  Єфремову Г.В.);
ІІІ місце - Осадчий Гліб, учень навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- ліцей» (учитель Панкевич В.І.); 

9 клас
І місце - Тітяниченко Микита, учень навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчителя Красовська А.С.);
ІІ місце - Скриннік Вікторія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Шевченка (вчитель  Шевченко О.Ю.);
ІІ місце -  Толкуща Катерина, учениця навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» (учитель Красовська А.С.);
ІІІ місце - Литвин Марія, учениця навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» (учитель Красовська А.С.);
10 клас
І місце - Домбровська Анастасія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (учитель Єфремова Г.В.);
ІІ місце - Шевченко Михайло, учень Знам’янської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Шевченка (вчитель Шевченко О.Ю.);
 ІІІ місце -  Чеботаренко Поліна, учениця навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» (учитель Красовська А.С.);
11клас
І місце - Гончарова Єлизавета, учениця навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» (учитель Красовська А.С.);
ІІ місце - Руденко Єлізавета, ученицяЗнам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Лядський С.В.);
ІІІ місце - Корж Анастасія, учениця Знам’янської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Шевченка (учитель Шевченко О.Ю.);
ІІІ місце -Лебедєва Олександра, учениця навчально- виховного комплексу Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- гімназія» (учитель Малу А.В.).

Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges