komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Приймальня  Олеся Довгого

Серед проектів рішень на 16-ту сесію є питання про надання народному депутату Верховної Ради Олесю Довгому приміщення за адресою вул. Михайла Грушевського, 18-Р з метою розташування в ньому постійного робочого місця для його помічника-консультанта. 

Під час спільного засідання постійних комісій цей проект викликав бурхливі обговорення серед депутатів. Наталія Тишкевич зазначила, що це приміщення занадто велике (приблизно 67 кв м) для однієї людини. Наприклад, в сусідній Олександрівці помічнику народного депутата надають в оренду лише одну кімнату в районній державній адміністрації. Тим паче, цьому приміщенню можна знайти інше призначення, наприклад, віддати під житло.

Микола Терновий зауважив, що на профільних засіданнях комісій були запропоновані альтернативні адреси, які будуть розглянуті на засіданні самої сесії.

Також надали слово Анатолію Пустовому, помічнику Олеся Довгого, який пояснив, що за Законом  України народному депутату органи місцевого самоврядування зобов’язані надати окреме приміщення для його помічника з наступним відшкодуванням витрат в установлених межах і за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради.

Також, під час обговорення, пролунало питання, а чому саме зараз виникла потреба у приймальні? Хоча вже пройшло достатньо часу, щоб це організувати.

Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Гість - Віта

  Доброго дня. Прошу Вашої доромоги в пошуках мого тата. Добровольського Олега Миколайовича.
  А 4279, 57 бригада 17 батальйон 2 рота.Я, Колісник Віта Олегівна. Мого тата Добровольського Олега Миколайовича ,було мобілізовано на війну, 29.05.2022 Військова частина А4279. І так сталося, що, коли наша армія пішла в контрнаступ 29.08.2022 ( Херсонський напрямок) мій тато, пропав безвісти. З 29.08.2022 тато на зв‘язок на виходить. Вважається пропавшим безвісти з 31.08. До сьогоднішнього дня, 26.09.2022 мені так і не відома доля мого тата. Повідомлення з військової частини про те, що тато безвісти пропавший, нам ніхто не надав. Військова частина та командування 57 бригади( в якій служив мій тато) взагалі не приймають ніяких дій, для пошуків хлопців. Чому військова частина не надсилає запити в госпіталі/лікарні, для пошуку своїх військових? Чому в/ч не падсилає запити іншій стороні(РФ) для визначення, чи не знаходяться військові в полоні? Чому ніхто це не контролює?
  Знаємо від побратимів мого тата, що він був поранений. ПОРАНЕНИЙ і ЖИВИЙ. Можливо знаходиться в госпіталі , можливо потрапив до полону.
  В координаційні штаби зверталися, в поліцію, МВС зверталися. Взагалі ніякої інформації ненадають. Для чого тоді потрібні, ці координаційні штаби, якщо результату від їхньої роботи зовсім ніякого? Чому пропало безвісти 30.08.2022 багато військових з 57 бригади, ( 17 батальйон, 34 батальйон, 42 батальйон)а їхніми пошуками та доставкою загиблих для поховання ніхто не займається? Чому на це ніхто не звертає уваги? Чому жодного військового з 57 бригади від 24.02.2022 року які потрапили до полону, не було обміняно? Поверніть наших військових додому!
  Відповідь прошу надати на електронну адресу
  Dobrovolska60@gmail.com
  0667225380 Колісник Віта Олегівна

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges