Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

«ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»   У ДИКІВЦІ

13.04.2017

Нещодавно учні Диківської школи І – ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнської  акції «За чисте довкілля».  З метою виховання поваги до історичних пам'яток  учні 7 класу (кл. керівник Надія Храпейчук) з вчителем фізичного виховання Володимиром Бургазом, учні 8 класу (кл. керівник Світлана Казакова) з директором Оленою Григораш,   впорядкували  братські могили біля Обеліску Слави, Алеї Слави та прилеглої території. Крім того,  усім шкільним колективом прибрали пришкільну територію.  Всього до акції  було залучено 100 учнів та 20 педагогів.


 Про важливість такої акції говорить класний керівник 7 класу,  педагог-організатор Надія Храпейчук:  «Привчати до порядку дитину потрібно в процесі спільної діяльності. Учні Диківської школи не є винятком, днями вони прибирали пам'ятники захисникам їхнього села та всієї країни. В їх очах горів вогник добра, вони розуміли яку добру, хоч і маленьку справу вони роблять, піклуючись про порядок і благоустрій Диківки.»


Наступним етапом акції стало висаджування дерев сільським головою с. Диківка Володимиром Андрієнком та працівниками сільради.   Тепер діти чекають на висаджування квітів, щоб  її завершити.

 

Ольга Полякова

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges