Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

І ЯК ВАМ ЇЗДИТЬСЯ ЗА 5 ГРН.? ДУМКИ ГРОМАДИ та ВОДІЇВ АВТОБУСІВ

22.04.2017

Сьогодні з особливою увагою журналістам KOMORA.INFO хотілось бути пасажирами, адже тариф новий, люди в автобусах активні, не менше, як виявилось активні і водії-надавачі послуг... 

Заходимо до автобусу за маршрутом №3, не пільговий, водій Володимир Цигульський привітно нас зустрічає, розповідає за свій робочий день:" У мене голова колом, зазвичай я на маршруті працюю один, а сьогодні у перший день нового тарифу довелось брати помічника, адже у людей скільки питань. Втім, конфліктів не було, пасажири читають роздруковане рішення виконкому і спокійно оплачують проїзд. Був  вранці один чоловік-пасажир, який окрім 4 грн. не мав грошей, то ми його довезли куди треба і пояснили ситуацію."

У салоні інспектованого нами автобуса було близько десяти людей, запитуємо одну жіночку про її враження від нового тарифа:" Чутки про те, що ось-ось змінять проїзд на 5 грн. у місті "літали" вже давно, і я була до того готова. Прикро і шкода молоді родини у яких дітки їздять до музичної школи з міста чи навпаки з вокзалу у школу №2 - їм буде найважче."

Інспектуємо маршрут №4, який на кілька хвилин зупиняється на зупинці біля Приватбанку (район вокзалу). Автобус чекає біля 20 осіб, всі заходять, платять всі, ніхто з автобуса не виходе і нікого не виганяють - теж, напевно, готувались до таких змін.

Олена Волошина разом зі своєю донькою Анастасією (5 років) сьогодні їхала з центра міста Знам'янка на вокзал, вона не була готова до того, що сьогодні зранку вартість проїзду зміниться на  5 грн., а ще й за дитину треба платити   2,50 грн. Олена запитала, яка вартість, водій відповів - 5 грн., не маючи з собою таких грошей, вона вийшла з автобуса і пішла з дитиною на вокзал пішки. Жінка запевняє, що не хотіла вступати в суперечку ні з водієм, ні з кондуктором, але її ніхто не пожалів і не зважив на те, що вона з дитиною.

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges