Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Новина дня

Доки у Знам'янці тариф встановлюють,  у Кропивницькому  перевіряють якість надання послуг

24.04.2017

21 квітня, у Кропивницькому продовжилася перевірка транспортних підприємств щодо дотримання умов договорів по санітарно-технічному стану.

Доручення організувати таку перевірку надав міський голова Кропивницького Андрій Райкович а перевірку здійснює спеціально створена комісія, куди увійшли представники управління розвитку транспорту та зв’язку, обласного управління Укртрансбезбеки та членів Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. 

Транспортний патруль перевіряв санітарний стан маршрутних таксі № 3, 5-а, 15 та 134 і за результатом представник управління Укртрансбезбеки склав відповідні акти. Також акти склали і представник управління розвитку транспорту та зв’язку та члени Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Перевірка, яка тривала із 16.00 до 17.15 виявила, що автобус за маршрутом № 5-а мав неналежний санітарний та технічний стан. А саме: на одній із шин заднього лівого колеса протектор нижче допустимого рівня, захаращене місце під задніми сидіннями салону, незадовільний зовнішній вигляд вхідних дверей (іржа) та відсутній задній трафарет (номер маршруту).

Два автобуси маршруту № 15 теж мали незадовільний санітарний стан, розірвані сидіння, практично несправні вхідні двері (виявлено сторонній гумовий предмет), незадовільний зовнішній вигляд -значно пошкоджені іржою вхідні двері, сміття в салоні та відсутній задній трафарет (номер маршруту).

На транспортному засобі за маршрутом № 134 на шині переднього лівого колеса протектор нижче допустимого рівня але слід відмітити ідеальний зовнішній вигляд та зразковий салон.

У маршрутному таксі № 3 виявлено обірвану обшивку сходинок на вході в салон.

Тим часом у Знам'янці як?

Зрозуміло, що від дня подорожчання проїзду у громадському транспорті, а це нагадуємо була субота 22 квітня, якість надання послуг у автобусах міста Знам'янка нічим не відрізнялась від попередньої. Дяка хоч за те, що люди у поминальні дні мали змогу доїхати до цвинтарів та у зворотньому напрямку.

Нагадуємо, що у вівторок 25 квітня відбудеться друге пленарне засідання  31-ої сесії міської ради, де, можливо, депутати знову  у Різному порушать питання вартості та якості надання послуг ПП "Орбіта".

Оксана Войчишина за матеріалами http://www.kr-rada.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges