Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

Кількість спалахів інфекційних хвороб у Кіровоградській області у 2017 р.

17.04.2018

У Кіровоградській області кількість спалахів інфекційних хвороб зменшилася. За 2017 рік зареєстровано 2 спалахи гострої кишкової інфекції (ротавірусної етіології) в дитячих дошкільних закладах, внаслідок яких постраждало 12 осіб, у тому числі 11 дітей віком до 18 років. У 2016 році в було зареєстровано 7 спалахів інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 104 особи, з них 41 дитина віком до 18 років.

Минулорічні випадки

У березні серед вихованців Долинського дошкільного навчального закладу № 3 «Колобок» зареєстровано 4 випадки гострої кишкової інфекції. В червні зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції серед жителів м. Помічна Добровеличківського району. Всього захворіло 8 осіб, з них 6 дітей, які відвідували Дошкільний навчальний заклад № 3 «Капітошка».

За поточний період 2018 року серед дітей, які відвідують Бобринецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Бобринецької міської ради, зареєстрований спалах ротавірусної інфекції, при якому постраждало 9 дітей.

Джерело: http://kr.consumer.gov.ua/                        

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges