Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новина дня

Українцям порадили заздалегідь підготуватися до голосування за кордоном

14.01.2019

Виборцям на закордонних виборчих дільницях слід заздалегідь подбати про своє включення до списків. Про це повідомляє прес-служба Консульства України в Дубаї, передає УНН

Зокрема, згідно з порадами, списки виборців складаються на основі даних Державного реєстру виборців, які можна перевірити через ресурс drv.gov.ua або особисто – відвідавши в будь-який робочий день до закордонної дипломатичної установи України за місцем проживання із закордонним паспортом і подавши письмовий запит щодо змісту ваших персональних даних у Державному реєстрі виборців.

Якщо дані та виборча адреса правильні, у день голосування слід прийти із паспортом, тимчасовим посвідченням громадянина України на закордонну виборчу дільницю за виборчою адресою з 8 до 20 години за місцевим часом країни перебування.

Якщо ж дані та виборча адреса вказані невірно, то в МЗС порадили звернутися особисто або надіслати документи поштою до закордонної дипломатичної установи України за місцем проживання для постановки на консульський облік. Або можна подати заяву з доданими до неї документами (копіями), які підтверджують зазначені в ній відомості до дипустанови.

При цьому у відомстві нагадали, що в день голосування зміни до списку виборців не вносяться.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія оприлюднила адреси виборчих дільниць, де зможуть проголосувати на виборах президента українці, які проживають на території Російської Федерації.

Міністерство закордонних справ України вкотре підкреслило, що п’ять виборчих дільниць з території Російської Федерації було ліквідовано для гарантування безпеки українських громадян, та розповіло про порядок включення до списків виборців.

Джерело: УНН

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges