Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У міському Палаці культури відкрито виставку знам’янських умільців

14.06.2019

13 червня у оновленій виставковій залі міського Палацу культури представили роботи вишивальниці, художники, лялькарки -  14 майстрів і майстринь різних напрямків. 

  • Роботи молодих і досвідчених майстрів Знам’янки нині є доступними для огляду усіх бажаючих, - коментує завідуюча відділу дозвілля та роботи з молоддю міського ПК  Вікторія Кавченко. – Наприклад, тут є вишивка вісімдесятирічної Валентини Лунгул, яка вишиває серветки, рушники, або чудові обереги-домовички Оксани Териці, інтер’єрні ляльки Антоніни Проші, мотанки Свілани Давидової, в’язані ляльки Ольги Чумаченко та маленькі ляльки з носочків Надії Котової.

Цікаві роботи з бісеру представив знам’янчанин Віктор Ємченко, витончені рослини, квіти у горщиках,  ніби живі.

 

Вже відомі загалу виставлені на виставці картини Володимира Кондратьєва, прекрасні пейзажі різної тематики і пори року.

Сучасна і дуже цікава техніка печворку у килимах Ольги Кірносовою вражає різнобарв’ям та вигадками поєднання тканин, а її вишиті картини українських хатинок постійно поповнюються новими витворами.

Вишиті картини Наталії Кобець можна розглядати годинами, витончене єднання кольорів, відтінків у малюнках дуже тендітне і ніжне, навіть для вибагливого ока.

Вишиті сорочки  Юлії Корнієнко та Зої Пещорнікової теж  гарні і представлені у яскравих роботах.

  • Майстрів у Знам’янці набагато більше, ми будемо поповнювати виставку, - додає Вікторія Кравченко, - виставка діятиме протягом літніх місяців, під час «Мистецьких вихідних» та інших заходів. Плануємо і персональні виставки.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges