Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новина дня

Скачайте підручники для ваших дітей для будь-якого класу

30.08.2019

У сучасну цифрову добу все частіше ми використовуємо електронні версії книг. І справді, зараз не так часто знайдеш учня, який носив би у своєму портфелі щось важче, аніж планшет. Якими перевагами не володіли б паперові підручники, їх цифрові побратими мають не менше переваг: компактність, легкість у пошуку, доступність. 

 Безперечно, наш сайт -  https://gdz4you.com/pidruchnyky/ не міг оминути увагою таку важливу частину навчального процесу, як основна навчальна база. Тож у нас Ви зможете знайти найповнішу колекцію усіх необхідних для успішного навчання підручників – відповідно до оновлених редакцій та міністерських вимог. 

У розділі «Підручники» можна знайти всю необхідну літературу для будь-якого класу чи предмету! Батькам не треба непокоїтися ані про важкість портфеля маленького учня, ані про якість набутих знань. Підручники для п’ятого чи шостого класу – від правил української мови і до азів математики. Також у нас є підручники і для випускних класів – адже під час підготовки до ЗНО необхідно опрацювати більше матеріалу з найрізноманітніших джерел. Розмаїття підручників для десятого класу уже заздалегідь готує до подальшого навантаження і дозволяє здобути прекрасну освітню базу, а підручники для одинадцятого класу – справжня знахідка для успішного абітурієнта! Завдяки запропонованим посібникам ви зможете опанувати будь-який предмет навіть на профільному рівні – і блискуче з цим упораєтеся.

https://gdz4you.com

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges