Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

"Весна іде - весні дорогу!" : звітний концерт музичної школи ім. М. Лисенка

5.05.2017

Вчора, у міському Палаці культури було свято музики, фотозвіт яскравих світлин ми вже представляли на сайті - http://komora.info/podiji/2257-znam-yanska-dityacha-muzichna-shkola-im-m-lisenka-zvitue-foto.  Сьогодні мова піде про закулісні цікавинки, а саме - розповіді учасників концерту-вихованців музичної школи, викладачів. 

Звітний концерт яскравий  і хвилюючий, йому передували тривала підготовка та репетиції. Приємно, що чимало учнів музичної школи на сьогодні є лауреатами Всеукраїнських та обласних конкурсів. Діти ростуть разом зі своїми вміннями.

У перервах між виступами поспішаємо за куліси, там в очікуванні свого чергового виступу вокальний ансамбль "Домісолька".

Розповідають Влада Миронова та Катерина Джулай: "Щойно ми виконали пісню "Мова єднання", ми її полюбляємо, бо це гарна нагода показати свої вміння та знання вокалу, розповісти всім про українську мову, нашу рідну мову.  За нами в залі вболівають наші мами, бабусі, подруги. Ми ще готуємось виконати пісню "Верба".

 

За кілька хвилин зі сцени Палацу культури полинула весела мелодія баяну, виконавець "Кадрилі" Сергій Свербій дуже старанний учень, так про нього каже викладач Світлана Шеремет. Щодня його заняття тривають по кілька годин, він тільки 3 роки займається у музичній школі, але вже став лауреатом обласного конкурсу виконавської майстерності "Паросток". Сергій розповідає:"У моєму репертуарі не так багато творів, серед яких "Травушка-муравушка", "Місяць на небі" і "Кадріль". Мені подобається звук баяну, мій дідусь Анатолій Костянтинович Свербій грав і я завжди захоплювався цим."

"Зараз діточок, які бажають вчитись грати на баяні небагато, але всі вони з цікавістю, захоплено це роблять. Я працюю у музичній школі 26 років, і  я зрозуміла, що дітей до музичної школи так просто не затягнеш - вони всі обдаровані, дуже трудолюбиві,  які можуть організовувати свій час." - додає викладач класу баян Світлана Шеремет.

Перші сходинки у танцях, перший раз на сцені під керівництвом Олени Долинської на звітному концерті зробили  і дітки у танці "Василечки". Рішення танцювати для них ще таке ж маленьке, як і вони самі. Але, як не важко, бажання танцювати перемагає.

Органну прелюдію Баха виконала учениця 8 класу Дар'я Шамаль (викладач Надія Голубова). надзвичайно гарна мелодія просто вражала своєї енергією.

 "Я навчаюсь у класі фортепіано вже 8 років. Я дуже люблю класичну музику, вона мене заспокоює і я проходжу ніби процес "очищення". Сонати, джазові етюди - то мій репертуар. Я дуже соромлюсь грати на загал, тому кожен академічний або звітний концерт для мене випробовування хвилюваннями. Але я дивлюсь в очі своїм страхам, тому думаю це мине." - ділиться з нами Дар'я.

Дмитро Кірій під час свята музики виконав пісню на музику М. Магомаєва та с. Козловського "Синяя вечность". Маючи дуже високий діапазон голосу, Дмитро вразив глядачів гарним та легким виконанням.  Коментуючи свій виступ, він дякував викладачу Діні Малініній, яку поважає за великі зусилля до його таланту. Також Дмитро зауважив, що у повсякденному житті,  він слухає реп, іншу сучасну музику. Своє життя й надалі хоче пов'язати з музикою у Кіровоградському музичному училищі.

Підсумувати звітний концерт ми запросили директора Знам'янської дитячої музичної школи ім. Лисенка Сергія Івасенка: " Мої очікування виправдались. Я дуже радий, що у нашому місті діти захоплювались і захоплюються музикою. Зараз ми маємо гарну можливість грати на якісному інструменті у стінах Палацу культури, в музичній школі у нас є старенькі два роялі, які ми дуже цінуємо і бережемо. Втім, поступово вдається за підтримки влади оновлювати музичні інструменти. Дуже важливо, що у нас виникла хореографія, адже це не тільки естетично гарно, але й урізноманітнює будь-який концерт, виховання дітей робить більш гармонійним."

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges