Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Нагородження дитячого конкурсу «Єдина громада-сильна громада»

19.05.2017

Вчора, 18 травня, в приміщенні Знам'янської районної держадміністрації відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу творчості «Єдина громада-сильна громада». Темою конкурсу була реформа децентралізації. І хоча вона не стосується дітей, головним завданням конкурсу стало виховання у дітей почуття єдності і поваги один до одного, бажання займати активну позицію в житті суспільства. Тим паче, підведення підсумків відбулося у такий знаменний день – в День вишиванки.

Конкурс був проведений за чотирма номінаціями: малюнки, інсталяція, фотороботи та відеороботи, в яких взяли участь понад 100 дітей від 6 до 15 років. Учасникам та переможцям подарували подарунки та солодощі.

На нагородження завітали привітати учасників голова Знам’янської РДА Олександр Лукашов та його заступник Олена Грінчак, заступник голови Знам’янської районної ради Дмитро Молодченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віта Сидоренко.

У номінації «Малюнок» взяли участь 26 гуртківців із сіл Трепівка та Дмитрівка. Переможцями стали: І місце – Ольга Тараненко (керівник Василь Ребедайло), ІІ місце – Анна Сторчак та Віталій Мироненко (керівник Інна Дубосар), ІІІ місце – Єлизавета Білих та Дарина Кваша ( керівник Василь Ребедайло).

У номінації «Фотороботи» взяло участь 4 гуртківця із фотостудії «Пошук», що працює на базі Трепівської ЗШ (керівник Олександр Морощук). Переможцями стали: І місце - Світлана Кущук, ІІ місце – Ксенія Морощук.

У номінації «Інсталяція» взяли участь 60 дітей сіл Трепівка, Суботці, Мошорино та Дмитрівка. Переможцями стали: І місце – Анастасія Дронова, (керівник Тетяна Тарасова), ІІ місце – колективна робота гуртка «Сувенір» (керівник Кіцула Тетяна) та Яна Камінська (керівник Людмила Угорська), ІІІ місце – Єлизавета Миркотан (керівник Олена Руда) та Назар Халімончиков (керівник Тетяна Марковська).

У номінації «Відеоролик» перемогу здобула колективна робота відеогуртка (керівник Павло Войчишин).

У кінці нагородження свій музичний подарунок присутнім презентувала Інна Калічак, Дмитрівська ЗШ№1.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges