komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Бодька -  бос всіх павуків, або кумедна історія агронома" – театральна прем’єра у Знам’янці

8.08.2017

Минулої суботи на сцені міського Палацу культури у м. Знам’янка відбулася чергова прем’єра вистави від театру «Діалог». 

Кумедна історія про те, як молодий агроном Бодька потрапив за направленням  у село Соснівку, але не Кіровоградської, а Черкаської області вкотре пригадала відомі історії плутанини адрес у стані алкогольного сп’яніння, де вулиці мають однакові назви, будинки – однакові номери, тільки області різні. 

Інтерпретація творчого оповідання авторки Оксани Демиденко у виконанні знам’янських акторів міського Палацу культури «Діалог»  припала до душі глядачу. Артисти-аматори тільки кілька місяців тому тішили виставою «Порвалася нитка…», а тут нова прем’єра.


Враженнями одразу після вистави ділиться режисер театру «Діалог» Світлана Бойко: « Я дуже задоволена і вдячна своїм акторам, що вони вишукували час і після роботи, і у вихідні дні, готувалися. Я бачила, з яким запалом вони проводили репетиції, і їм це подобалось. Ми обіцяли знам’янському глядачеві наступну прем’єру тільки взимку 2017-го, але зусиллями колективу  все вийшло набагато раніше.

Серед акторів сьогодні у нас дебют Віталія Шабалова, який  зіграв другого агронома Сашка. Віталій проходив практику у міському краєзнавчому музеї, вмовляли його досить довго, але після  тривалих сумнівів він погодився на роль. Я вважаю, що йому це вдалося.»


Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges