Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У с. Васине Знам'янського району ліквідовано школу

15.08.2017

Вкрай рідко, але напередодні нового навчального року чуємо звістки про ліквідацію освітніх закладів. У м. Знам'янка та Знам'янському районі цього року стане на одну школу менше. 

Васинська загальноосвітня школа I-II ступенів  вже протягом року лишалась на балансі сфери освіти району, хоча її діяльність була призупинена. Під час чергового засідання сесії Знам'янської ради було прийняте рішення "Про  ліквідацію Васинської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Знам'янської районної ради Кіровоградської області".

Приміщення та матеріальні цінності передано у власність Мошоринської сільської ради, шляхом підписання акту приймання-передачі.

Коментуючи ситуацію, начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА  Віта Сидоренко пояснила:"Від травня 2016 року було прийняте рішення про призупинення роботи цієї школи,  у зв'язку з тим, що там навчалось 12 учнів і працювало разом з ними 11 працівників освіти. Діти у повному обсязі підвозяться до Мошоринської школи, протягом 2017-го навчального року вони навчались саме у цій школі."

Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges