Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ДП «Чорноліський лісгосп» розпочав реалізацію ялинок новорічних

23.11.2018

Лісові красуні для новорічних свят спеціально вирощуються на відповідних плантаціях протягом 5- 8 років, які потім перевозяться на майданчики для реалізації новорічних ялинок. Громадяни зможуть купувати ялинки з спеціальних майданчиків для роздрібної торгівлі  за адресами: 

м. Знам’янка провулок Станційний 11 – Знам’янське лісництво;

с. Богданівка вул. Вокзальна 86 – Богданівське лісництво;

с. Водяне провулок Шкільний 1. – торгівельний павільйон Лісовичок;

с. Дмитрівка вул. Козацька 36 – Дмитрівське лісництво.

 

У 2018 році ДП «Чорноліський лісгосп» здійснює реалізацію новорічних ялинкою по наступних цінах: ялинка новорічна (сосна кримська) до 1 м. – 75, 00 грн.  від 1 до 1,5 м. – 87 грн,  від 1,5 до 2 м. – 102 грн, від 2 до 2,5  -162 грн. від 2,5 до 3 м. – 270 грн,  від 3 до 3,5  - 471 грн.,  від 3,5 до 4 м – 510 грн. Ціна ялинки новорічної ( ялинки звичайної)  до 1 м – 90 грн.,  від 1 до 1,5 м – 120 грн., від 1,5 м. до 2 м – 156 грн. При реалізації ялинки новорічної більше 4 м. –за кожен погонний метр додається 60 грн. до відпускної ціни. На сьогодні працівниками ДП "Чорноліський лісгоп" реалізовано понад 2 тис. ялинок.

 

Продаж  новорічних ялинок проводиться за цінами, згідно прайсу з обов'язковим маркуванням штрих-кодом на спеціальних самоклейках або бирках.

Перевірити законність походження ялинки можна на сайті ukrforest.com, ввівши номер із  самоклейної етикетки або бирки яка прикріплена до ялинки.

Працівники лісгопу вже організували цілодобову охорону хвойних молодняків від незаконних рубок. Для протидії браконьєрству бригади працівників державної лісової охорони, поліції та природоохоронних органів будуть здійснювати цілодобові рейди.

Особи, винні у незаконній рубці новорічних ялин, притягуються до адміністративної відповідальності. Крім того, лісопорушник відшкодовує шкоду, заподіяну лісовому господарству. Вона залежить від діаметра пенька і стартує з 399 гривень.

http://chernoles.com

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges