Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

СВЯТО ТИХ, У КОГО В ДУШІ ЖИВЕ МИЛОСЕРДЯ

6.12.2018

Вчора по усій Україні згадували тих людей, які на невидимих фронтах несуть свою оборону – волонтерів. Це ті люди, які за покликом своєї душі  допомагають нужденним, літнім людям, воїнам на передовій. Усі ми знаємо, що волонтери працювали і на Майдані, і тепер працюють на лінії фронту,  і допомагають бездомним тваринам.

У нашому місті волонтерський рух згуртований навколо підприємців, громадських діячів, пенсіонерів та учнів навчальних закладів. Осередками його стали і Парафія Успіння Пресвятої Богородиці, ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан»,  Товариство сприяння обороні України, ГО «Дай Лапу», Товариство Червоного Хреста України, і ветеранські організації міста та залізничників.

Вчора у Центрі дитячої та юнацької творчості для таких людей влаштували справжнє свято у їх особливий день.

Зі сцени звучали слова подяки від  секретарки Знам’янської міської ради Наталії Клименко, від настоятеля  церкви Успіння Пресвятої Богородиці отця Івана та від керівниці ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» Наталії Тишкевич.

У цей день усі причетні до волонтерського руху нашого міста отримали подяки, грамоти міського та обласного рівнів.  Грамотою Кіровоградської обласної ради була нагороджена ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан»  за патріотизм та вагомий внесок у розвиток волонтерського руху. Окрім того, свої особисті адресні подяки обласного рівня отримали:  Анжеліка Браїм, Наталія Соболєва, Ярослав Корчинський, Петро Швайка. Почесні грамоти, подяки та грамоти міської ради за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток волонтерського руху отримали: Ганна Ульянич, Лариса Борисенко, Наталія Бєлан, Геннадій Подвиженко та інші.

Голова первинної ветеранської організації ПАТ «Завод «Пуансон», волонтерка за покликанням Наталія Бєлан розповіла чому вона стала допомагати людям:

«Волонтером треба бути у душі. Безсумнівно, серед нас є  люди, які постійно та завжди потребують допомоги. Ми – люди і повинні допомагати одне одному. Я – волонтерка вже десять років і розумію, як іноді важливо поговорити, зробити звичайні речі для літніх людей, передати  пакунки нашим військовим. Людина повинна віддавати свою доброту іншим».

«Відчуттям допомоги не можливо поділитися, бо ми зробили так мало, а зробити треба ще більше. Кожен з нас може бути волонтером, кожен наш крок повинен бути в допомозі.» - говорить про волонтерів отець Іван.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges