Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

У Знам’янці затверджено програму, яка підтримуватиме обдаровану молодь протягом 2019-2020 років та прийнято положення про призначення премії ім. В. Шкоди

10.01.2019

Доволі часто успіхи знам’янських школярів стають гордістю та втіхою для батьків та вчителів. Рішенням міської ради від 14.12.2018 року №1751 "Про затвердження Міської програми «Обдарована молодь  - запорука розвитку територіальної громади міста Знам’янка» на 2019 – 2020  роки та Положення про призначення премії імені В’ячеслава Шкоди учнівській молоді та педагогічним працівникам за досягнуті успіхи" було прийнято важливі можливості підтримки талановитих дітей Знам’янки. 

У додатках до міської програми  «Обдарована молодь  - запорука розвитку територіальної громади міста Знам’янка» на 2019 – 2020  роки  чітко вказано не тільки мета, строки виконання та завдання програми та положення, а й фінансове забезпечення.  

Докладніше про це можна почитати тут - https://znam.gov.ua/shistdesyat-tretya-sesiya-znamyanskoi-miskoi-radi-10-02-41-17-12-2018/, Рішення міської ради від 14.12.2018 року №1751.

Положення про  призначення премії Знам’янської міської ради імені В’ячеслава Шкоди учнівській молоді та педагогічним працівникам за досягнуті успіхи розміщено у тому ж рішенні міської ради. Нагадаємо, що 2018-го  року під час святкових лінійок у День знань у школах міста вже відбулося нагородження перших стипендіатів. -https://komora.info/podiji/4612-krajina-dityachikh-mrij-na-svyati-dnya-znan-u-nvk-zsh-3-gimnaziya

Основна мета премії: виявлення і фінансова підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку їх компетентностей, спортивних, творчих, духовно-емоційних і розумових здібностей.

 Дата та процедура вручення премії: вручення премії відбувається один раз на рік, публічно, за участі представників громадськості під час урочистих зборів в освітніх закладах.

 Номінанти премії:

Премія міської ради призначається один раз на рік за досягнення у таких номінаціях:

 • Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (диплом І ступеню).
 • Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін (дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів).
 • Переможці IV (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів (дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів).
 • Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів).
 • Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів).
 • Учні, що за результатами ЗНО отримали 190-200 балів (попредметно).
 • Переможці міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, обласного та Всеукраїнських етапів.
 • Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, обласного та Всеукраїнських.
 • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», обласного та Всеукраїнських етапів.
 • Педагогічні працівники, які підготували учнів-призерів олімпіад міського рівня.
 • Педагогічні працівники, які підготували учнів-призерів олімпіад обласного, Всеукраїнського рівнів; конкурсів Малої академії наук учнівської молоді обласного, Всеукраїнського рівнів; учнів, що отримали на ЗНО 190-200 балів.
 • Переможцям командних змагань міського, обласного етапів: «Олімпіада Кіровоградщини», «Старти надій», «Козацький гарт», «Шкіряний м’яч» (молодша, середня, старша вікові групи).
 • Переможцям командних змагань і особистих заліків обласного рівня: Чемпіонат області з велоспорту, Чемпіонат області з легкої атлетики, обласний турнір з греко-римської боротьби, Чемпіонат області з баскетболу, Чемпіонат області з футболу, Чемпіонат області з гандболу.
 • Тренери-викладачі, що підготували переможців обласних змагань і турнірів, за підготовку команди та кожного призера змагань в особистому заліку.
 • Переможці (диплом І ступеню) Обласного етапу регіонального фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Сонячні танці».
 • Переможці (диплом І ступеню) Обласного етапу фестивалю дитячої творчості, присвяченого Всеукраїнському Дню Землі  (в номінації хореографічне мистецтво).
 • Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Знай і люби свій рідний край».
 • Переможці обласного етапу Всеукраїнської виставки «Наш пошук і творчість – тобі, Україно».
 • Педагогічні працівники, які підготували команди призерів обласного етапу розділу ІІІ. п.п.1-2.

Докладний опис розміру премії ім. В… Шкоди по різним категоріям можна прочитати тут -

 https://znam.gov.ua/shistdesyat-tretya-sesiya-znamyanskoi-miskoi-radi-10-02-41-17-12-2018/ , Рішення міської ради від 14.12.2018 року №1751.

Зауважимо, що середній показник преміювання коливається від 350 грн. до 1100 грн.

ПОЛОЖЕННЯ про  призначення премії Знам’янської міської ради імені В’ячеслава Шкоди дітям, молоді та працівникам закладів культури за досягнуті успіхи.

Номінанти премії:

Премія міської ради призначається один раз на рік за досягнення у таких номінаціях:

 • Переможці (солісти, дуети, ансамблі) регіональних етапів обласних творчих конкурсів чи змагань (дипломи І –ІІІ ступенів).
 • Переможці обласних творчих конкурсів чи змагань.
 • Переможці обласного етапу Всеукраїнських творчих конкурсів чи змагань.
 • Переможці обласного етапу Міжнародних творчих конкурсів чи змагань.
 • Переможці Всеукраїнського етапу творчих конкурсів чи змагань.
 • Переможці Всеукраїнського етапу міжнародних творчих конкурсів чи змагань.
 • Керівники гуртів МПК, викладачі ДМШ, працівники ЦБС, які підготували індивідуального учасника (соліста) або колектив (дуети, ансамблі, то що) призерів творчих конкурсів та змагань різних рівнів (не нижче обласного).

 Організаційним осередком премії міської ради імені В’ячеслава Шкоди дітям, молоді та працівникам закладів культури за досягнуті успіхи є відділ культури і туризму Знам’янської міської ради (м. Знам’янка, вул..М.Грушевського, 30).

Для всіх, кому цікава така інформація з усіх питань можна звертатись до Організаційного комітету, який розглядає подані документи і матеріали, які засвідчують досягнення номінантів. Головою оргкомітету є перший заступник міського голови. Голова оргкомітету скеровує діяльність оргкомітету, призначає дату засідань, проводить засідання. Секретар оргкомітету проводить підготовчу роботу до проведення засідань, сповіщає членів оргкомітету про дату засідання, забезпечує вчасне надання членам оргкомітету для ознайомлення документів і матеріалів номінантів. Голова і секретар оргкомітету підписують протокол засідання оргкомітету і несуть особисту відповідальність за дотримання вимог цього Положення.

Організаційним осередком премії є відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради (м. Знам’янка, проспект Шкільний, 5, телефон 2-21-54).

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
 • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges