Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

У одній із багатоповерхівок Знам’янки впала частина  даху

15.01.2019

Історія будинку по провулку Транспортний 4а у Знам’янці стала резонансною з моменту опублікування події у соціальних мережах – у понеділок  14 січня біля 5-6 години ранку на будинку за згаданою адресою провалилась частина даху. 

Секретар будинку Ярослав Сурдул запевняє, що до моменту обвалу даху нічого не натякало на його пошкодження…

Будинок по провулку Транспортному 4а був збудований у 1978 році для працівників підприємства «Сільгосптехніка».  Після ліквідації підприємства у 2005-2006 роках, будинок «висів у повітрі» дев’ять років, сміття носили, хто до лісу, хто більш свідомий – до сусідніх багатоповерхівок. Зараз у будинку мешкає більшість пенсіонерів та безробітні.

 

Цікавим є отримання та оплата житлово-комунальних послуг саме цього будинку.  Водопостачання і водовідведення  - від водогону «Дніпро-Кіровоград», енергопостачання – Знам’янський РЕМ, газопостачання – донедавна Знам’янське УЕГГ, а от обслуговування інших комунальних потреб тривалий час було відсутнє.  Як повідомив секретар будинку Ярослав Сурдул, були такі роки, коли  не було укладено договору на вивезення сміття, ремонту під’їздів і так далі…

  • Договір ми уклали на вивіз сміття, будинок  на балансі в ЖЕКу, будинок у м. Знам’янка, але на землях Петрівської сільської ради, - пояснює Ярослав Сурдул, - ось у 2015-му році ми самотужки ремонтували каналізацію під будинком, а 2018-го Знам’янський  міськвиконком виділив  30 тис. грн. і у підвалі здійснили капітальний ремонт каналізації.

Одна із мешканців будинку Ольга Мироненко запевнила нас, що вона як квартировласник не знала про аварійний стан даху, питання про створення ОСББ чи пошук управителя мали спробу для вирішення на зборах, але чомусь сусідні будинки на це наважились, а будинок 4а - ні.

Під час позачергової 67-ої  сесії Знам’янської міської ради 14 січня для ліквідації аварійної ситуації (проведення часткового капітального ремонту) у будинку за адресою пров. Транспортний 4а, рішенням сесії виділено 500 тис. грн.

Коли буде розпочато роботи? Як швидко люди відчують допомогу? Запитуємо у керівника КЗ «Знам’янського комбінату комунальних послуг» Олега Чернявського: «Ми рахуємо вартість виконання робіт, тобто кошторис, далі має бути  прийняте рішення виконавчого комітету про виділення коштів. Цей будинок сплачує тільки за вивезення сміття, а за утримання будинку, поточний ремонт не надходить до комбінату ні копійки.»

Історія з ремонтом даху матиме продовження…

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges