Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

«Європейська ЕКО-школа» у НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія»

10.03.2019

Вже третій рік поспіль НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» розвивається ідея сортування сміття, нині вона  перетворилася в соціально-екологічний проект «Європейська ЕКО-школа»


Учні разом з вчителями довго йшли до того, щоб привчити себе до правильної утилізації таких відходів як: використані пластикові ручки, батарейки, пластикові кришечки від пляшок та макулатура.

Декілька років поспіль Євроклуб «Look Inside» представляв проект «Європейська ЕКО-школа» на Обласному ярмарку проектів і кожен раз виборював перемогу. 
В листопаді 2018 року вчергове  було подано проект на обласний грантовий конкурс від Молодіжного Банку Ініціатив Кіровоградщини і вихованці НВК ввійшли у п’ятірку переможців. Результатом стало отримання гранту на розвиток проекту, в результаті чого у вестибюлі школи з’явилися пластикові баки для сортування сміття, які учні, батьки і вчителі охоче використовують за призначенням.


26-27 лютого  2019 року за ініціативою вихованців Євроклубу була проведена акція «Сортуй заради майбутнього» в рамках проекту «Європейська ЕКО-школа». Найактивнішими учасниками акції стали учні 2-В, 5-Б, 5-В та 7-В класу, які зібрали найбільшу кількість відходів у певній категорії та були нагороджені еко-грамотами від Євроклубу «Look Inside».


За матеріалами сайту відділу освіти Знам’янського міськвиконкому

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges