Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Активісти у  Знам’янці продовжують створювати рекреаційну зону біля озера

10.04.2019

Ініціативна група на чолі зі Станіславом Флорінцевим, головою громадського  об'єднання «Спортивно – патріотична асоціація «Славян» продовжують оздоблювати та оновлювати рекреаційну зону у південній частині міста Знам’янка біля озера Копанка.

Минулого року громада влаштовувала постійні прибирання біля водойми та побудувала сміттєвий майданчик.  Зараз берегова лінія оснащена урнами зі сміттєвими пакетами, місцями для риболовлі, столами та лавами для відпочинку. Нещодавно активісти створили місця для розведення вогнища та барбекю. Проте,  цього року ініціатори мають великі плани:

 

  • Усі ці місцини оснащені зусиллями громади: хтось приніс деревину, хтось долучився до роботи.  Ми зробили дуже багато, завдяки нашому бажанню покращити місце, де ми з дітьми та родинами відпочиваємо. Знаєте, найважливіше у таких ініціативах – руки та бажання: хтось прийшов з пилкою, хтось з рубанком та молотком - ось і маємо результати. Далі плануємо доробити альтанки на воді з дахами та огорожею, риболовецькі кладки. У проекті – пляжний волейбольний майданчик з піском та укріплення берегової лінії для комфортного купання. Окрім того, завдяки спілці рибалок,  цього року наше озеро було зариблено. – розповідає Станіслав Флорінцев.

 

Усіх охочих запрошують до роботи та допомоги активістам. На часі щотижневі прибирання берегової лінії та великий суботник біля озера. За оголошеннями слідкуйте за посиланням - https://www.facebook.com/groups/194458601372484/

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges