Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці оштрафували чоловіка, який облаяв свою матір

26.06.2019

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 Чоловік, перебуваючи в нетверезому стані,  у травні цього року розпочав сварку зі своєю матір’ю.  У процесі сварки висловлювався нецензурно на її адресу та словесно образив, чим   завдав шкоди її психічному здоров`ю.  По факту лайки працівниками поліції складений відповідний протокол, а мешканця міста Знам’янки, що вчинив сварку, обвинуватили за  ч.1 ст.173-2 КУпАП.  Згадана стаття обвинувачення передбачає штраф або громадські роботи за будь-який вид вчинення насильства в сім’ї (фізичного чи психологічного). 

Оскільки обвинувачений з’явився до суду та повністю визнав свою провину, то суд виніс наступне рішення:

«Чоловіка визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у дохід держави в розмірі 10 (десяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 (сто сімдесят) грн. 00 коп.»

При винесенні рішення суд врахував те, що обвинувачений не має постійного місця роботи, але на нього покладено зобов’язання ще й сплатити судовий збір - 384 (триста вісімдесят чотири) грн. 20 коп.. На сплату штрафу чоловіку відведено 15 днів. У разі, якщо він не зробить цього, то справу передадуть до  органів виконавчої служби, яка у примусовому порядку має стягнути 170 гривень за скоєння правопорушення. 

Ольга Полякова

За матеріалами - http://www.reyestr.court.gov.ua  

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges