komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Відбулися матчі 6-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року

11.08.2020

Хлібодар вдома переграв Тясмин. Господарі змогли забити швидкий гол у звітному матчі. Далі до перерви господарі ще двічі вразили ворота суперника. Перед перервою гол у роздягальню забили гості – 3:1. У другому таймі матчу нападник Хлібодару Олександр Зайцев продовжив результативно грати, у підсумку оформивши покер. Гості ж могли забити ще два голи. У підсумку матч завершився з рахунком 5:3 на користь Хлібодару. Після зіграного туру Хлібодар має 12 очок і посідає друге місце. Тясмин набрав два очки і посідає останнє місце у турнірній таблиці чемпіонату.

Хлібодар (Суботці) – Тясмин (Олександрівка) – 5:3 (3:1) (Зайцев, 7, 39, 50, 63; Хорольський, 25 – Досужий, 45, 69; Леськів, 60)

8 серпня. с. Суботці. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 6.

Арбітр – Довженко Олександр (Богданівка)

Хлібодар: Сумко, Чеботарьов, Кударенко (Якущенко, 46), Самсоненко, Шинкарь, Хорольський, Семчук, Грузін, Матюшенко, Колюка (Якущенко, 77), Зайцев

Тясмин: Орлик, Кузик, Досужий, Бровіцький (Бойко Р., 69), Кислий, Мережаний С., Леськів (Самойленко, 80), Возник, Буденко, Пономарчук, Гудзов (Бойко Д., 66)

Попередження: Колюка, 81; Шинкарь, 90 – Кузик, 81.

В іншому матчі туру Нива святкувала вольову перемогу над Буревісником. Матч з Буревісником для лідера чемпіонату видався дуже складним та драматичним. У першому таймі матчу гості вийшли вперед – Александров реалізував пенальті. Після перерви захисник Буревісника Чернецький зрізав м’яч у сітку власних воріт. На 53-ій хвилині матчу Нива залишилася у меншості – друге попередження отримав лідер команди Валентин Жуган. А вже через три хвилини склади вирівнялися – Фарбанець напрацював на друге попередження. А на 60-ій хвилині матчу Постільняк забив гол, який приніс перемогу Ниві – 2:1.

Нива (Цибулеве) – Буревісник (Знам’янка) – 2:1 (0:1) (Чернецький, 51 (авт); Постільняк, 60 – Александров, 25 (пен))

9 серпня. с. Цибулеве. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 6.