Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Спорт

Спортивний майданчик "Сили, краси і здоров'я" відкрито!

13.04.2017

Ідея зробити спортивний майданчик команді ГО "Новe місто" прийшла вже давно, адже всім відоме їх завзяття у впорядкуванні паркової зони біля ЗШ №1 ім. Т. Шевченка. Поштовхом для її втілення стала можливість - участь у програмі "Активні громадяни" Британської ради в Україні, яка допомогла співфінансувати створення майданчика та минулорічний проект "Караоке - 2016", кошти з якого теж чекали перевтілень у справу. 

 Сьогодні, 13 квітня, у парку Т. Шевченка було по-особливому людно і святково - там відкривали спортивний майданчик "Сили, краси і здоров'я". Велика команда громадської організації "Нове місто" доклала дуже багато зусиль, щоб самотужки втілити в життя цей проект. Допомогу у втіленні намірів здійснила і міська влада, зокрема особистий контроль питання від міського голови Сергія Філіпенка.

Окрім символічного перерізання стрічки, а це зробили голова ГО " Нове місто" Сергій Лєвінте, керівник проекту Тетяна Захарчук та дворазова призерка Параолімпійських ігор, знам'янчанка Анастасія Мисник, справжнє свято спорту влаштували вихованці школи. Вони провели і веселу музичну зарядку, і пограли у рухливі ігри з м'ячами, і  командно перетягували канат.

Окрема подяка учнівському та педагогічному колективу ЗШ №1 ім. Т. Г. Шевченка та її керівнику Наталії Солонько за організацію свята відкриття.

За вагомий внесок у розвиток спорту міста від імені міської ради була висловлена подяка усьому колективу ГО "Нове місто", поіменно назвемо  кожного, хто долучився до створення нового спортивного майданчика: Тетяна Захарчук, Сергій Лєвінте, Віктор Кондратьєв, Володимир Сухобрус,  Роман Кондратьєв,  Лариса Лук'яненко,  Олег Рубан,  Максим Горошко,  Андрій Соболь, Ірина Войчишина, Денис та Оксана Хоменко, Євген Корж,  Богдан Чміленко,  Ольга Шелудько, Олена Завада,  Владислав Ципочкін,  Світлана Кондратьєва,  Оксана Демченко,  Лариса Сидорова, Володимир Білецький і активна молодь південної частини міста.

Спортивний майданчик створено, тепер  є надія на те, що його будуть не тільки постійно використовувати за призначенням, а й берегтимуть!

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges