Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Перший в історії українського комбат дзю-дзюцу, заслужений майстер спорту – знам’янчанин Владислав Ільїн

16.05.2019

Перераховувати нагороди Влада Ільїна можна довго і у цьому його величезна заслуга - чемпіон Світу та Європи з бойового самбо, майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, срібний призер чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА, майстер спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств ММА, дворазовий чемпіон Світу та чемпіон Європи з комбат дзю-дзюцу, майстер спорту України міжнародного класу з комбат дзю-дзюцу, став заслуженим майстром спорту України з комбат дзю-дзюцу. 

За весь  період спортивної кар’єри журналісти видання KOMORA.INFO десятки разів спілкувались з Владом. Завжди стриманий, неговіркий і дуже чемний – таким його звично бачити у кожному інтерв’ю, зовсім інший Влад Ільїн на ринзі. Днями спортсмен отримав чергове звання: заслужений майстер спорту України з комбат дзю-дзюцу, а це чергова нагода поговорити з нашим земляком…

  • Чи було так, що у Вас опускались руки у тренуваннях чи участі у чемпіонатах?
  • Жодного разу такого не було, щоб у мене хоч на секундочку з'явилася думка про те, щоб опустити руки і закінчити заняття спортом. Бували дрібні розчарування, які навпаки змушували і мотивували йти до наміченої цілі. Дуже допомагає рухатися вперед віра близьких і рідних людей, сім'ї і друзів!

 

  • Ви отримали дуже високе звання як для всеукраїнського рівня, а чи передбачає воно відповідну державну підтримку?
  • На жаль, спорт в нашій країні дуже слабо підтримується з боку держави, якщо тільки олімпійські види спорту, але я дуже сподіваюся, що в надалі ми доведемо свою значимість в спортивному світі і підтримка з боку держави буде на вищому рівні! А в цілому скаржитися на відсутність підтримки держави це якось не по мені, потрібно встати і робити щось, для того щоб у тебе, щось було, а не скаржитися на зовнішні фактори!

 

  • Чи не прагнете Ви тренувати інших?
  • На даному етапі своєї спортивної кар'єри я хочу відбутися як хороший спортсмен, щоб гімн і прапор нашої країни ще не раз звучали і піднімався на міжнародній арені, тому я зосереджений на тренувальному процесі та на самовдосконаленні, поки не хочу тренувати, а там далі час покаже.

 

  • Кожне звання має ціну, поділись ціною Вашого чергового звання заслуженого майстра спорту України.
  • Мої звання це як щабель в спорті, хвала Богу і спасибі моїм тренерам, з їх допомогою мені вдалося досягти найвищого щабля, але я на цьому не хочу зупинятися, навпаки це мене мотивує до ще більших висот і досягнень, це показує, що те що я роблю не даремно!

Дякую за розмову.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges