Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У Знам’янці визначено нові терміни можливого заселення людей у соціальне житло…

15.03.2019

 У жовтні 2018-го року разом з депутатськими комісіями міської ради Знам’янки та потенційними майбутніми новосельцями журналісти KOMORA.INFO оглядали квартири, котрі нині  ремонтуються під соціальне житло. Нагадаємо, це приміщення по вул. Грушевського, 18, вул. Братів Лисенків 6/8 та вул. Грушевського, 53. ( https://komora.info/podiji/4796-istoriya-otrimannya-sotsialnogo-zhitla-u-znam-yantsi-prodovzhennya ) Під час останнього засідання виконавчого комітету у м. Знам’янка (14.03.2019)  вкотре  пролунали обіцянки від представників управління містобудування та ЖКГ про визначення нових дат заселення людей. 

Минулого року новосели мали новорічні свята вже святкувати у власній квартирі – не судилося… Навіть не визначаємо, як журналісти чому? Бо причини напевно були вагомі і знову пов’язані з документами як не на електроопалення, то на щось ще…

На сьогодні, вже  у березні 2019  року виникла нова інформація – новосілля відбудеться вже у квітні 2019 року.

  • Приміщення по вул. Грушевського, 18 було прийняте, як тимчасове переведене службове у соціальне, а по квартирі за адресою вул. Братів Лисенків 6/8 нині вже має всі необхідні обласні документи (техумови на водопостачання та електропостачання) і цього місяця Знам’янський РЕМ всі роботи, пов’язані з енергозабезпеченням будинку будуть виконані, тобто квартира буде готова до заселення, - повідомив головний спеціаліст управління містобудування і ЖКГ Сергій Усатенко.

На сьогодні на черзі на соціальне житло офіційно у Знам’янському міськвиконкомі перебуває 9 осіб, перші три з них – це Катерина Свертока, Сергій Кріпак та Валерія Самойленко.

Підготувала Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges