Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Спорт

У Знам’янському районі відбулися змагання до Дня фізичної культури та спорту (+фото)

16.09.2019

У селі Петрове (Знам’янський район) сьогодні відбулися змагання до Дня фізичної культури та спорту. 

На церемонії відкриття змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віта Сидоренко привітала присутніх зі святом та побажала успішного виступу і перемоги сильнішому.

Відзначимо, що участь у змаганнях взяли спортсмени з території Знам’янського району, яка була ще до децентралізації. Були спортсмени з сіл Богданівка, Володимирівка, Трепівка, Петрове (нинішня територія району), Дмитрівка, Цибулеве (Дмитрівка ОТГ) та Пантазіївка (Новопразька ОТГ).

У змаганнях у футзалі серед юнаків 2005/2006 років народження перемогла здобула команда з Богданівки (тренер Євген Бандурка), яка у фіналу перемогла Дмитрівку (3:1), У змаганнях з волейболу серед жінок впевнено перемогли волейболістки з Пантазіївки (тренер Сергій Яцук). У змаганнях з волейболу серед чоловіків перше місце перемогли волейболісти з Богданівки (тренер Олександр Закладний).

У кросі перемогли легкоатлети з села Трепівка (тренер Володимир Бондар) – Анна Булахова і Сергій Коляда. В армспорті перше місце серед жінок посіла сільський голова Цибулевого Людмила Таранець. В армспорті серед чоловіків найкращим був Євген Наводничий з Богданівки. У дартсі найкращий результат продемонстрував Віктор Солдатенко з Дмитрівки.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges