Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь перебував з робочим візитом на Знам’янщині

20.05.2020

Сьогодні на Знам’янщині з робочим візитом побував голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь. Під час зустрічей очільник області ознайомився з роботою КНП «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» та КП «Знам’янська бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради, за підсумками якої була проведена нарада з питання стану забезпечення життєдіяльності міста та району в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

  • Ваша міська лікарня – одна з кращих в області, і у ній заплановано реалізувати проект створення нового приймального відділення. Сучасні відділення у області будуть створені у 7 лікарнях, а в цілому в Україні – понад 200, - наголосив Андрій Балонь.- На сьогодні Знам’янською міською радою виділено кошти і відбувається замовлення проектно-кошторисної документації для згаданого приймального відділення.

Розповів Андрій Балонь і про ситуацію у боротьбі з пандемією в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19. Міська лікарня у Знам’янці визначена, як лікарня другої хвилі з прийому захворівших на цю недугу, але один пацієнт перебував на лікуванні з діагнозом COVID-19.

  • На сьогодні ситуація в області є доволі стабільною, все більше одужавших. Знам’янська бальнеологічна лікарня лишається місцем, визначеним для обсервації хворих на COVID-19. На сьогодні там немає жодного пацієнта, який би перебував з такою потребою, але ми розглядаємо цю можливість., - відмітив голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь.- У Кіровоградській області за минулу добу виявили шість випадків одужання від коронавірусу. Загалом хворобу побороли 332 особи, що становить 73,8% від загальної кількості інфікованих у регіоні.

Голова Знам’янської районної державної адміністрації Василь Смаглюк проінформував, що за даними епідеміологічного моніторингу захворюваності на СOVID-19 серед мешканців міста Знам’янки та Знам’янського району зареєстровано 6 випадків лабораторно підтвердженого захворювання на коронавірус у п’яти мешканців міста та однієї жительки району. Останній випадок було зареєстрований 28 квітня 2020 року у мешканки м.Знам’янки. На даний час одужали всі особи з підтвердженим СOVID-19.

18 травня виявлено підозру на захворюваність у однієї з мешканок міста Знам’янка, зараз для підтвердження діагнозу треба час, а жінка перебуває на амбулаторному лікуванні.

Серед інших питань порядку денного наради, голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь звернув увагу керівників м. Знам’янка та Знам’янського району на забезпечення вжиття спільних заходів з реалізації державної політики на пріоритетних напрямах розвитку територій міста і району, а саме: розвитку будівництва, ремонту доріг, підтримки аграрного сектору економіки та відкритого соціально-відповідального бізнесу, вжиття заходів зі створення нових робочих місць та їх детінізації.

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges