
У Знам’янці відбулась робоча нарада з питань підготовки до контрольної перевірки стану техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту області
08.04.2021
З 19 по 28 квітня на Кіровоградщині проходитиме контрольна перевірка з питань виконання заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки органами влади та місцевого самоврядування територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту області.
Вчора, 7 квітня, відбулась нарада у Знам’янській міській раді з питань підготовки до контрольної перевірки. Фахівці робочої групи з числа представників управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації, ГУ ДСНС України у Кіровоградській області обговорили основні аспекти підготовки до контрольної перевірки та проаналізували стан усунення недоліків, які були виявлені під час попередньої перевірки.
Джерело: Прес-служба ГУ ДСНС в області
Читайте також: Знам’ящина на третьому місці за кількістю вакансій в області
Коронавірус на Знам’янщині станом на 8 квітня: 9 захворіли, 1 летальний випадок
Коментарі
- Коментарі не знайдено
Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість