Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ПРОДУКЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ТОРГОВИХ МАРОК МОРОЗИВА ТА НАПІВФАБРИКАТІВ ВІДПОВІДАЄ СТАНДАРТАМ

11.06.2021

Споживачі з кожним днем стають все більш вимогливими до якості та безпечності харчової продукції. Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» вкотре провела перевірку якості українських торгових марок. 

Зразки продукції проходили дослідження за фізико-хімічними, органолептичними, мікробіологічними та молекулярно-генетичними показниками, що в ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів».

До продукції, що була відправлена на експертизу, потрапили пломбір, ескімо, морозиво з комбінованим складом сировини, морозиво зі смако-ароматичними наповнювачами. Також протестували напівфабрикати – вареники з сиром.

Результати дослідження показали, що всі випробувані зразки відповідають стандартам та вимогам відповідних ДСТУ. Детальніше із результатами досліджень можна ознайомитися за цим посиланням.

Нагадаємо: на упаковці морозива мають бути літери ДСТУ чи ТУ. ДСТУ означає, що морозиво виготовлено за державними стандартами, ТУ – за технічними умовами виробника. Для морозива, виготовленого за державними стандартами, використовують три ДСТУ: 4733:2007 та 4735:2007 (для морозива на молочній основі), 4734:2007 (для плодово-ягідного морозива). Більше порад щодо того, як обрати морозиво, читайте за посиланням.

http://kr.consumer.gov.ua/

Також читайте: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В ЗНАМ’ЯНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТГ СТАНОМ НА 11 ЧЕРВНЯ

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges