komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

В УКРАЇНІ З 1 ГРУДНЯ ПІДВИЩАТЬ ПЕНСІЇ. КОМУ І НАСКІЛЬКИ

28.11.2022

З 1 грудня Пенсійний фонд України проведе перерахунок пенсій для непрацюючих пенсіонерів, шахтарів, людям, які отримали інвалідність унаслідок війни, жертв нацистських переслідувань та інших категорій пенсіонерів.

Мінімальна пенсія зросте на 66 грн, максимальна – на 660. Така різниця обумовлена законодавством, у якому прописано що максимальна пенсія не повинна перевищувати 10 прожиткових мінімумів, від яких розмір пенсій і залежить. Загалом, мінімальна пенсія становитиме 2093 гривень, а максимальна – до 20 930 гривень.

Підвищення пенсій торкнеться таких категорій пенсіонерів:

Тих, що отримують мінімальну пенсію. До них належать особи, що досягли пенсійного віку та не мають необхідного страхового стажу, у зв’язку з чим отримують соціальні виплати.

Пенсіонери що одержують максимальну пенсію.

Особи, що мають понаднормовий страховий стаж. За кожний рік роботи пенсіонерам, що мають такий стаж, пенсію збільшуватимуть  на 1%. Від грудня 2022 року це становитиме 20,93 гривні.

Пенсійний фонд України проведе планові перерахунки пенсій автоматично, без додаткових звернень пенсіонерів. За цей рік це буде вже другий перерахунок пенсійних виплат. Перший відбувся у жовтні цього року, у зв’язку з чим середню пенсію підняли до 4539,36 гривні.

Джерело: Пенсійний фонд України

Також читайте:

СЬОГОДНІ ПОЧИНАЄТЬСЯ РІЗДВЯНИЙ ПІСТ ЗА ЮЛІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges