komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Спорт

Анастасія Мисник завітала на зустріч до школярів Знам’янки

28.03.2023

Зустріч з кількаразовою паралімпійською віцечемпіонкою зі штовхання ядра, нашою землячкою Анастасією Мисник – це завжди цікаво, особливо молоді.

 На запрошення  громадської організації «We World» та волонтерів команди «Агенти змін» школярі ліцею «Інтелект»  познайомились з чемпіонкою Анастасією Мисник та поставили чимало запитань.

Зараз спортсменка  пройшла  в Дубаї перший етап відбору на Паралімпійські ігри 2024 року, готується до наступного – чемпіонату світу в Парижі. Після майже дворічної паузи участі у змаганнях світового рівня. Один з її останніх успішних виступів був у 2020-му році, у Токіо, на  Паралімпійських іграх. Тоді спортсменка у штовханні ядра встановила свій особистий рекорд 14 м 16 см і здобула срібну медаль.

 


  • Я зараз у гарній спортивній формі, системно тренуюсь. Сьогодні мені приємно зустрітись з Вами - молоддю міста. Хочу, щоб кожен з Вас знав, як важливо ставити у житті перед собою мету і досягати її, щоб не було на заваді цьому. Колись, під час перших моїх змагань світового рівня у Празі (Чехія) (там тривав Чемпіонат світу з легкої атлетики), я дуже хвилювалась. Тремтіли руки і коліна: переборюючи власний страх,  сказала собі, що тільки мої суперники можуть перемогти мене, але не  стан тривоги. Я виступила на Чемпіонаті світу і посіла 4  та 5 місця у штовханні ядра та метанні списа. Від того часу, коли я заходжу у сектор для штовхання ядра – не боюся, а думаю про результат. Важливо мати поряд підтримку, для мене колись став таким перший тренер, знамянчанин  Ігор Поплавка, який повірив у мої сили і ретельно підійшов до тренувань, тоді ще з метання списа. Я вдячна йому за це, як і нині тренеру  паралімпійської збірної України Олегу Соколовському.

Під час спілкування Анастасія Мисник всім бажаючим підписала автографи, більшості просто на листочках. Учні розпитували спортсменку про все: від того, яка вага ядра для метання (до речі це 4 кг) -  до техніки його кидання.

Поряд з нагородами та медалями  наша видатна спортсменка поклала на столі три Ордени княгині Ольги всіх ступенів ( від третього до першого). Нагадаємо, що такими відзнаками  державного рівня нагороджуються жінки  за визначні заслуги. Призерка Паралімпійських ігор та Чемпіонатів Європи трохи більше розповіла і про свої спортивні досягнення:

 


  • Вперше я взяла участь у Паралімпіаді в 2012 році, в Лондоні. Я тоді посіла друге місце. І в 2016році  в Ріо-де-Жанейро також  було друге місце. Я навчилась тримати себе в руках, звикла до вболівальників на трибунах та знала добре, яку спортивну силу мали суперники. Там я встановила свій рекорд (того часу) 13 м 73 см у штовханні ядра. Коли я наблизилась до Паралімпіади в Токіо – було дуже важко, бо тоді вже поширювався коронавірус. Я дуже погано себе почувала,  скрізь, навіть на тренуваннях, треба було ходити у масці, це ускладнювало дихання. Тоді  сказала собі, що  не маю права здатись, ні на крок назад. Я мріяла прославити Кіровоградщину, Україну, наш спорт – і моя мрія здійснилась!

Записала та фото  Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges